Dorostenci ve Vsetíně neuspěli - ZaostřenoVM.com

Sobota 16. dubna 2016
2. liga starší dorost Morava – 18. kolo
Zbrojovka Vsetín – TJ Sokol Velké Meziříčí 34:27 (18:14)

Dorostenci v rámci 15. kola zajížděli do Vsetína. Od začátku měli více ze hry domácí. Obě družstva byla spíše útočně naladěna a moc se nebránilo. Na naší straně byl nejaktivnější Martin Janíček (celkem 15 branek v utkání). Bohužel kromě Filipa Svobody se k němu výrazněji nikdo nepřidal. V 25. minutě jsme snižovali na 14:12, pak přišlo několik neproměněných šancí a do šaten se šlo za stavu 18:14.

Ve druhé půli jsme opět dotahovali náskok soupeře. Méně než na dvě branky jsme se přiblížit nedokázali a podlehli jsme 34:27.

7m hody 7/6:4/4, vyloučení 2:2, diváků 42

Sled branek: 1:2, 6:5, 9:8, 14:12, 18:14, 20:17, 27:22, 30:26, 34:27

Sestava a branky: Vojtěch Drápela, František Kratochvíl – Martin Janíček (15/4), Filip Svoboda (6), Tomáš Frejlich (2), Tomáš Pažourek (2), Filip Macoun (1), Michael Ambrož (1), Dominik Buchta, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Kácal Petr.