1. FC Slovácko B porazilo FC Velké Meziříčí

18.4.2016, 18:06 // Rubrika: Sport
1. FC Slovácko B porazilo FC Velké Meziříčí - ZaostřenoVM.com

 1. FC Slovácko B – FC Velké Meziříčí 3:0 (1:0)

Střelci: 33. Břečka, 57. Zajíc, 87. Kovář
Rozhodčí: Vojkovský, Duda, Trigas
FC Slovácko – Nemrava – Chvátal, Dramé, Mareš, Galuška (84. Prajza), Hlúpik, Zajíc (72. Kovář), Sadílek, Valenta (81. Ťok), Břečka, Suchý na lavičce Pilka, Fjodorovs, Michna a Trmal, trenér Botek
FC VM – Invald – Vyskočil, Šimáček, Krejčí, Bouček – Dolejš, Smejkal, Berka (70, Pokorný), Šuta (52. Kratochvíl), Demeter (60. Bublán) – Simr na lavičce Simandl, trenér Smejkal
ŽK: Smejkal, Krejčí, Dolejš
ČK:
Diváci: 115
Nejlepší hráči: Sadílek, Břečka, Invald

Od prvních minut byli domácí hráči pohyblivější, vysoko napadali soupeře a i jejich kombinace nepostrádala přesnost. V 6. min nebezpečný centr Sadílka odvrátil Honza Šimáček. V 9. min se pokoušeli domácí o rychlý útok, ale Roman Invald včasným vyběhnutím šanci překazil. V 10. min se hostům podařil průnik středem hřiště, Pavel Simr našel Lukáše Berku, ale jeho střela šla doprostřed brány. Ve 12. min se po rychle rozehraném přímém kopu dostal do střelecké pozice Galuška, Roman Invald vytlačil jeho střelu na rohový kop. Ve 14. min se dostal ve vápně k zakončení Valenta, obrana hostů jeho střelu zblokovala a následnou střelu Sadílka odvrátila na rohový kop. V 17. min našel Petr Dolejš ve vápně Pavla Simra jeho hlavičku se podařilo domácí obraně odvrátit na rohový kop, ten rozehrál Petr Dolejš, odražený míč se dostal k Radimovi Šutovi, jeho zakončení domácí obránce zblokoval. Ve 21. min rozehrál přímý kop Sadílek, přesnou hlavičku Suchého k tyčí vytáhl Roman Invald na rohový kop. Ve 23. min rozehrál Sadílek rohový kop, jeho přetažený centr našel Zajíce ale hostující golman si z jeho střelou poradil. Ve 34. min našel Sadílek z rohového kopu osamoceného Břečku a ten hlavou pod břevno překonal Romana Invalda 1:0. Ve 35. min rozehrál Sadílek přímý kop z hranice vápna střelou na přední tyč, hostující obrana míč poslal na rohový kop. Ten rozehrál Sadílek na zadní tyč kde ve skluzu Dramé hostující bránu těsně minul. Ve 37. min si na centr Břečky naskočil Sadílek, bránu však netrefil. Ve 45. min našel Petr Dolejš ve vápně Pavla Simra, ten vystřelil z první, ale bránu v dobré pozici vysoko přestřelil.

Hra ve druhém poločase se příliš nezměnila, domácí hýřili pohybem a svým vysokým presinkem nutily hosty k rychlé rozehrávce, která často postrádala přesnost. Ve 48. min vystřelil zpoza vápna Sadílek, Roman Invald vytlačil jeho skákavou střelu na rohový kop. V 54. min si na centr Galušky naběhl Zajíc, bránu těsně minul. V 56. min hlavičkoval Michal Bouček po rohu Petra Dolejše do obránce, míč se odrazil k Robinovi Demeterovi, ten však střílel vysoko nad domácí bránu. V 57. min našel Sadílek za obranou Zajíce a ten přehodil hostujícího golmana 2:0. V 72. min našel Zajíc ve vápně volného Sadílka, jeho střelu Roman Invald zachytil. V 82. min si Pavel Simr narazil míč s Vítěm Kratochvílem, jeho střelu vytlačil Nemrava na rohový kop. V 84. se ve vápně dostal k zakončení Ťok, Roman Invald byl pozorný. V 86. min se dostal na velkém vápně k zakončení Pavel Simr, jeho tvrdou střelu vytlačil Nemrava na rohový kop. V 87. min rozehrál Sadílek rohový kop, na který si naběhl Kovář a krásnou střelou z první uzavřel skore utkání 3:0.

Vyjádření trenéra Smejkala: V dnešním utkáním byli domácí lepší ve všech činnostech. Byli pohybliví, vysoko nás napadali, dobře kombinovali a byli efektivní v zakončení svých šancí a tak jejich vítězství je naprosto zasloužené. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale s tou se body se soupeřem jako bylo dnes Slovácko získat nedají.

Více fotografií naleznete zde.

Autor: Jaroslav Mynář
Foto: Libor Smejkal
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla