Nesa krášlila Vysočinu

16.4.2016, 11:02 // Rubrika: Zprávy

Krajský úřad v Jihlavě v rámci projektu Zdravý kraj Vysočina vyhlásil i v tomto roce další ročník akce spojené s jarním úklidem přírody „Čistá Vysočina“. Uživatelé a pracovníci denního stacionáře Nesa, který spadá pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou, se v úterý 12. dubna 2016 rozhodli zapojit do péče o své okolí a s elánem vyrazili vyčistit část lokality ve Velkém Meziříčí, které se říká Kunšovec. Opatřili si igelitové pytle, vybavili se rukavicemi a občerstvením a s dobrou náladou vyrazili zbavit krásné údolí odpadků. Pěkný pohled na uklizený čistý kout města byl pro všechny zdatné účastníky akce zadostiučiněním.

A jak hodnotí akci sami uživatelé?
„No to snad není možný, co ti lidi dokážou udělat za binec!“

Tým pracovníků Nesy

V denním stacionáři Nesa, zařízení Oblastní charity Žďár nad Sázavou, poskytujeme služby lidem s postižením z Velkého Meziříčí a okolí. Prostřednictvím našich služeb podporujeme rozvoj člověka s postižením, jeho začlenění do společnosti a také rodinu, ve které žije.
Cílovou skupinu tvoří osoby s mentálním a kombinovaným postižením ve věku od 4 do 55 let s výjimkou osob s přidruženým psychickým onemocněním v akutní fázi.

Autor: Mgr. Lenka Šustrová
Foto: archiv denního stacionáře Nesa

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla