Házenkářští minižáci na DP Stavební Cup 2016

16.3.2016, 23:12 // Rubrika: Sport
Házenkářští minižáci na DP Stavební Cup 2016 - ZaostřenoVM.com

V sobotu 12. 3. 2016 vyrazili nejmenší házenkáři z Dózy – střediska volného času na mega turnaj DP Stavební Cup 2016 do Nového Veselí. V každé kategorii (minižáci a přípravka) startovalo celkem 17 kvalitních týmů.

Minižáci

VM A – toto družstvo se z šesti utkání dvakrát radovalo z výhry a čtyřikrát odcházelo poraženo. Všechna utkání, až na jedno, byla vyrovnaná. Skončili jsme na celkovém 11. místě, k lepšímu umístění chybělo trošku štěstí, soustředění se na chycení míče a týmovější hra. Herně se turnaj povedl Lubovi Izdnému

Výsledky:

VM A – Úvaly u Prahy 9:8
Dukla Praha 10:12
Telnice 10:20
Nové Veselí 14:16
Žďár nad Sázavou 11:9
VM B 13:18

Sestava: Vojtěch Bradáč, Jakub Krejčí, Štěpán Čermák, František Hlaváč, Denis Vik, Lubomír Izdný

VM B – tento tým prohrál ve skupině dva zápasy, a i když zbylé čtyři zápasy vyhrál, skončil na celkovém devátém místě. Klukům na začátku turnaje chyběl pohyb a důraz v obraně. K utkáním přistupovali příliš profesorsky, mysleli si, že to půjde samo. Bohužel někteří hráči byli po nemoci.  Chtělo by to také u některých zlepšit tréninkovou docházku. Každopádně jsme počítali s lepším umístěním. Svůj standartní výkon předvedl Robča Koudela, Ben Rosa a Pája Kotouček.

Výsledky:

VM B – Havlíčkův Brod 10:17
Strakonice 8:13
Kutná Hora 15:9
Žďár nad Sázavou 12:5
Nové Veselí 14:11
VM A 18:13

Sestava: Pavel Kotouček, Robin Koudela, Jakub Uchytil, Benjamin Rosa, Tomáš Kučera, Adam Čížek, Filip Čížek

Přípravka

VM C – naši benjamínci nastoupili do prvního zápasu s velkou vervou, hra byla velmi vyrovnaná a výsledek spíše smolný. Stejně tak i třetí zápas. Klukům na turnaji nechyběla bojovnost, spíše soustředěnost a pozornost. Potrénujeme a bude líp.

Výsledky:

VM C – Žďár nad Sázavou A 7:6
Břve 7:15
Kuřim 12:13
Telnice 4:9
Havlíčkův Brod 11:10
Žďár nad Sázavou B 14:1

Sestava: Jakub Kocourek, Adam Jaša, Marek Uchytil, Jakub Chalupa, Vít Smejkal, Ondřej Trifanov, Lukáš Trifanov, David Vávra

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková

Autor: Petr Kaštan
Foto: Vlaďka Horáková
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla