Mladší žáci prohráli na domácí půdě

14.3.2016, 19:56 // Rubrika: Sport
Mladší žáci prohráli na domácí půdě - ZaostřenoVM.com

Mladší žáci – neděle 13.3.2016
HHK VM – HC MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly a asistence HHK: 7. Křikava Václav, (Švejda)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer „C“ – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Bíbr, Zdvihal – Chalupa, Švejda
Rozhodčí: Maloušek, Rous
Vyloučení: 10:6
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0
Střely na branku: 18:22 (4:6, 7:7, 7:9)
Diváci: 58

V dnešním posledním zápase nástavbové části krajské ligy mladších žáků, kluci sehráli utkání s HC Moravskými Budějovicemi.

Začátek zápasu nasvědčoval k vyrovnané hře a stav 1:1 po první třetině také, ale předvedená hra od našich hráčů nebyla tak přesvědčivá. Chyběla nám přesnost, chuť něco vymyslet a celková rychlost v projevu hry a to se odrazilo v dalším vývoji a výsledku. Nebyla chuť po vítězství v zápase a snad to bylo odrazem dlouhé a náročné sezóny a nebo jen souhra náhod. Ať už to bylo jakkoliv, tak v ohlédnutí se za celou sezónou, byla krásná, plná zvratů, krásných akcí a ještě hezčích gólů a jak pro hráče, trenéry, diváky, ale také rodiče dětí, kteří je doprovázeli na snad všechny zápasy, byla to jízda dech-beroucí. S dovolením Vám přeji i jménem rodičů hodně úspěchů v sezóně příští a mnoho hokejových zážitků ve vaší hokejové kariéře. Mějte se fajn, Aleš N.

Tabulka

Autor: Jaroslav Juda – HHK Velké Meziříčí
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla