Oslabená sestava dorostenců nestačila na Prostějov - ZaostřenoVM.com

Sobota 5. března 2016
2. liga starší dorost Morava
TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol II. Prostějov 21:28 (7:16)

Obě družstva měla k tomuto zápasu omezený počet hráčů. Lépe si situací poradil soupeř z Prostějova, kdy celé utkání rozhodla první půle.

Naši hráči v prvním poločase působily velice zakřiknutým dojmem, díky čemuž jsme vyprodukovali velké množství technických chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Nedůrazná obrana a nepřipravené střelecké pozice byly vodou na mlýn prostějovských dorostenců a v 17. minutě vedli již o šest branek 5:11. Za stavu 7:11 jsme měli možnost skóre snížit, ovšem nepřesná střelba nám to neumožnila. Soupeř toho hned využil a několika rychlými brejky navýšil poločasové skóre na 7:16.

Ve druhém poločase se náš obraz hry změnil a hra se více vyrovnala. Druhý poločas jsme sice vyhráli o dvě branky, ale na celkové porážce 21:28 to nic neměnilo. Jediným světlým bodem utkání byl brankářský výkon Vojty Drápely, který pochytal více jak polovinu soupeřových střel! Navíc se zapsal i do tabulky střelců krásným gólem přes celé hřiště.

7m hody 1/1:4/4, vyloučení 3:1, diváků 80

Sled branek: 1:2, 3:6, 5:11, 7:16, 9:19, 13:22, 17:26, 21:28

Sestava a branky: Vojtěch Drápela (1), František Kratochvíl –  Filip Macoun (7), Martin Fiala (5/1), Tomáš Pažourek (4), Kamil Babáček (2), Michale Ambrož (1), Dominik Buchta (1), Tomáš Frejlich, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Kácal Petr.

Autor: Ladislav Šidlo