Mladší žáci na házenkářském turnaji v Jičíně

4.3.2016, 19:07 // Rubrika: Sport

V sobotu 27. 2. jsme odehráli další přípravný turnaj. Tentokrát v městě Rumcajse – v Jičíně. Na turnaji startovalo celkem osm družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Hrálo se 1×20 Náš tým se postupně střetl s Duklou Praha, Libercem a Jabloncem n. N.

V prvním zápase na nás čekal favorit celého turnaje a to Dukla Praha. Utkání bohužel probíhalo podle předpokladů a soupeř jasně dominoval. Skóre se zastavilo na 6:22

Druhé utkání jsme sehráli s Jabloncem n. N.. Od začátku jsme si vytvořili dostatečný náskok, který jsme po zbytek zápasu udržovali. Zápas skončil naším vítězstvím 10:5. Kdybychom měli lepší pohyb a soustředili se na proměňování vyložených šancí, byl by rozdíl ještě výraznější.

O druhé místo ve skupině jsme utkali s Libercem. Toto utkání bylo vyrovnané, bohužel jsme nakupili mnoho technických chyb a zbytečně chybovali v obraně. Soupeř byl nakonec šťastnější a slavil výhru v poměru 11:8.

O páté místo na turnaji jsme se střetli s Úvaly u Prahy. S tímto soupeřem jsme se už potkali na předešlých turnajích a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. V tomto zápase jsme podali nejlepší výkon na turnaji, naši hru zdobila agresivní obrana a soustředěná hra v útočné fázi, navíc se nám konečně začalo dařit proměňovat šance. Nakonec jsme slavili výhru 15:9 a skončili jsme na celkovém pátém místě.

Sestava: Vít Rohovský, Lukáš Deraha – Lukáš Dobejval, Filip Mička, Alex Kuřátko, Adam Horký, Tomáš Kučera, Jakub Mach, Jakub Strýček, Jakub Russ, Jakub Borkovec, Tomáš Rosa

Trenéři: David Stoklasa, Pavol Živčic, Pavel Strašák, Jiří Kaštan a Vlastimil Vaverka

Konečné pořadí:

  1. Dukla Praha
  2. HBC Jičín
  3. Liberec Handball A
  4. Wendy Mělník
  5. Sokol Velké Meziříčí
  6. Sokol Úvaly u Prahy
  7. ELP Jablonec nad Nisou
  8. Liberec Handball B
Autor: Petr Kaštan
Foto: Vlaďka Horáková
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla