Sobota 27. února 2016
2. liga starší dorost Morava
TJ Rožnov pod Radhoštěm – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:21 (21:13)

Dorostenci v druhém „jarním“ utkání neuspěli v Rožnově.

Domácí od začátku praktikovali osobní obranu na Filipa Svobodu. Na tuto variantu jsme byli připraveni a hrála se vyrovnaná partie. Obě družstva se vystřídala ve vedení. Ve 20. minutě však viděl hodně přísnou červenou kartu Tomáš Stupka. Oslabení jsme ještě přečkali, pak už ovšem domácí měli navrch. Vázla nám rozehrávka a Rožnov si v poslední pětiminutovce poločasu vytvořil náskok 21:13.

V druhém poločase jsme již hráli o čest. Bez možnosti střídat, klukům docházely síly a dělali technické chyby. Skóre se zastavilo na konečných 35:31.

Doufejme, že se z této porážky rychle oklepeme, protože v příštím kole hostíme Prostějov.

7m hody 2/1:2/2, vyloučení 4:3 navíc Stupka ČK, diváků 53

Sled branek: 3:3, 8:7, 13:10, 16:12, 21:13, 28:16, 33:18, 35:21

Sestava a branky: František Kratochvíl –  Kamil Babáček (6), Filip Svoboda (6/2), Martin Fiala (4), Filip Macoun (3), Tomáš Stupka (2), Tomáš Pažourek (1), Tomáš Frejlich, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Kácal Petr.

Autor: Ladislav Šidlo