Dorost v posledním mistrovském utkání nastřílel Poličce pět gólů

22.2.2016, 16:22 // Rubrika: Sport
Dorost v posledním mistrovském utkání nastřílel Poličce pět gólů - ZaostřenoVM.com

Dorost – 21.02.2016
HHK VM – HC Spartak Polička 5:0 (1:0, 4:0, 0:0)

Góly a asistence HHK: 15. Ambrož (Báňa M.), 25. Kapusta O. (Havliš), 25. Procházka (Havliš), 28. Havliš, 36. Strádal D. (Burian M.)
Sestava HHK: Svoboda – Karásek, Burian M., Přinesdomů, Viskot – Báňa M., Řepa, Ambrož – Procházka, Kapusta O., Havliš – Třeštík, Šandera, Kapusta L. – Strádal D., Zacha
Rozhodčí: Ryšavý – Jeletz, Šťastná
Vyloučení: 2:4
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 39:23 (12:11, 16:7, 11:5)
Diváci: 32

Dorost v posledním kole potvrdil zlepšenou hru ze závěru základní části a zaslouženě porazil hráče Poličky 5:0. Čisté konto vychytal Ivo Svoboda.

Mladší žáci na ledě Horácké Slavie Třebíč

Mladší žáci – sobota 20.2.2016
HS TŘEBÍČ – HHK VM 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)

Góly a asistence HHK: 23. Modl, (Jašek), 32. Modl, 45. Švejda, (Bíbr), 23. Švejda
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal „C“, Jašek – Křikava Vác., Bíbr, Zdvihal, Švejda
Rozhodčí: Dvořák, Mejzlík
Vyloučení: 2:1
Využití: 0:0
Střely na branku: 18:23 (7:8, 6:6, 5:9)
Diváci: 38

V tomto kole nástavbové části krajské ligy mladších žáků, kluci sehráli utkání v Třebíči. Již tradiční a oblíbený soupeř naše hráče zaskočil již v úvodní třetině a tak jsme prohrávali 0:1. Ve druhé třetině se náš tým spíše trápil a veškerá snaha končila na skvělých zákrocích domácího brankáře. Nakonec se podařilo a kluci srovnali na 1:1. Do závěrečné třetiny soupeř nastoupil se změnou v bráně, důvod není znám, ale tím se nám, jak se později ukázalo, otevřela cesta k vítězství. Náhradní gólman již nepokrýval tak dobře dorážky a kluci po třígólové nadílce v poslední třetině, zápas dovedli k výhře. Nutno podotknout, že hokej byl pro oko diváka krásný od obou celků. Soupeři i našim klukům velké díky.

Mladší žáci ve druhém zápase tohoto víkendu porazili HC Moravské Budějice

Mladší žáci – sobota 21.2.2016
HC Moravské Budějovice – HHK VM 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Góly a asistence HHK: 13. Křikava Vác., (Zdvihal, Hammer), 17. Švejda, (Zdvihal, Chalupa), 30. Švejda, (Chalupa, Křikava Vít.), 53. Vrzal, (Jašek, Zdvihal), 55. Modl, (Hammer)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Bíbr „C“, Zdvihal – Chalupa, Švejda
Rozhodčí: Ludvík Mi., Ludvík Ma.
Vyloučení: 0:3
Střely na branku: 14:22 (4:7, 4:7, 6:8)
Diváci: 28

V tomto kole nástavbové části krajské ligy mladších žáků zavítali naši kluci na zimní stadion žihadel z Moravských Budějovic. Už od začátku zápasu chtěli kluci víc a svou rychlou a houževnatou hrou se zlehka, třetinu po třetině, propracovali až k výhře. Soupeř nehrál nikterak špatně, ale dnes nestačil silově na hokejové výkony našich. Děkujeme za výhru.

Program mládeže na tento týden:

• Sobota 27.02.2016 HHK mladší žáci – HC Ledeč nad Sázavou, začátek utkání v 10.30 hod. (ZS Velké Meziříčí)
  • Neděle 28.02.2016 HC Ledeč nad Sázavou – HHK mladší žáci, začátek utkání v 9.00 hod. dohrávka (ZS Ledeč nad Sázavou)