Volejbal 2. liga mužů: TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Sokol Šlapanice u Brna

6.2.2016, 23:16 // Rubrika: Sport
Volejbal 2. liga mužů TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Sokol Šlapanice u Brna - ZaostřenoVM.com
Foto: Matej Mertl

V sobotu 6. února proběhl v tělocvičně za kostelem volejbalový turnaj 2. ligy mužů mezi TJ Spartak Velké Meziříčí a TJ Sokol Šlapanice u Brna.

Jak dopadly oba zápasy? Pro TJ Spartak Velké Meziříčí špatně. Ani jeden bohužel nevyhráli. Stále se ale drží na 3. místě v tabulce s 52 body.

TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Sokol Šlapanice u Brna 1:3 23:25 | 22:25 | 25:20 | 18:25
TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Sokol Šlapanice u Brna 2:3 25:17 | 16:25 | 20:25 | 28:26 | 16:18

Další zápas proběhne příští sobotu 13. února (v tělocvičně za kostelem a to v 10 a 14 hodin). Tentokrát se TJ Spartak Velké Meziříčí utká s VK Hronov, které se aktuálně drží v tabulce hned pod námi.

Nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM Vám jako jediný přináší fotogalerii z tohoto turnaje.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl
Doplnění článku:

VOLEJBAL: Zápasy o druhé místo jsme nezvládli

Sehráli jsme smolné zápasy. Přímý souboj o druhé místo jsme nezvládli. Šlapanice hráli uvolněně, nekazili, dobře četli naši hru a využívali všech chyb. My měli sice výškovou převahu, při útoku i podání jsme často byli razantnější, ale máme problém s uhráváním. Hodně kazíme, děláme i laciné chyby. Naše hra jde po vlnovkách nahoru dolů a to na tak zkušeného soupeře, jakým Šlapanice jsou, nestačilo. Hrajeme sice pokaždé v jiné sestavě, ale vadit zase tak moc by to nemělo. Spíš stagnujeme s formou. Uspokojení z předcházejících výsledků a výkonů? Nevím, možná. Každopádně nás v těch chvílích, když uděláme chybu, ovládne strach, mnohdy i panika a další akce je pouze s myšlenkou nezkazit. Potom soupeř náš míč lehce zpracuje a po tvrdém útoku se raduje z dalšího bodu. Aby nedošlo k mýlce a předčasným závěrům. Zase tak špatné to nebylo. Sety byly těsné. V druhém zápase jsme měli dokonce nahraný match ball (útočili jsme na vítězství v zápase). Dřeli jsme, hlavně v druhém zápase za stavu 1:2. Vyloženě špatně jsme hráli ve dvou setech v obou zápasech. Bod z obou zápasů (i když jsme čekali víc) nám stále dává naději i na druhé místo. Není to však již v našich rukou. Naopak na třetí místo máme tenký náskok dvou bodů a navíc čtvrtý Hronov máme v sobotu 13. 2. v naší tělocvičně. Tak uvidíme. I přesto, že jsou jarní prázdniny, budeme trénovat každý den. Navíc nás o víkendu čeká závěrečný turnaj extraligy kadetů. První pětka bude hrát o nasazení do play off a my zatím držíme třetí příčku.

Spartak Velké Meziříčí – Sokol Šlapanice   1:3 (-23,-22,20,-18)
Spartak Velké Meziříčí – Sokol Šlapanice   2:3 (17,-16,-20,26,-16)

Sestava: Slavík, Heřmánek, Indra, Pešta, Brychta, Huryta, libero Kacafírek, střídali: Římal, Kuřec, Juda

Autor: Petr Juda – TJ Spartak Velké Meziříčí
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla