Mladší žáci porazili SK Horáckou Slávii Třebíč

1.2.2016, 19:45 // Rubrika: Sport

Mladší žáci – sobota 30.1.2016

HHK VM – SK Horácká Slávia Třebíč 7:4 (3:1, 2:2, 2:1)

Góly a asistence HHK: 7. Modl, (Jašek), 9. Švejda, 18. Bíbr, (Zdvihal), 25. Švejda, 36. Zdvihal, (Švejda), 43. Křikava Vá., (Švejda), 46. Chalupa, (Zdvihal)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek „C“ – Křikava Vác., Bíbr, Zdvihal – Chalupa, Švejda
Rozhodčí: Maloušek, Kučera
Vyloučení: 4:4
Využití: 0:0
V Oslabení: 0:1
Střely na branku: 20:17 (6:4, 5:8, 9:5)
Diváci: 34

V tomto kole krajské ligy mladších žáků se střetlo ve vzájemném duelu naše mužstvo s mužstvem z Třebíče. Už od začátku utkání naši kluci i kluci soupeře předváděli svižnou hru a štěstěna nakonec po první třetině stála na naší straně. Ve druhé třetiny se do hry našich kluků vkradla laxnost, nepřistupování včas k protihráčům, celková pomalost a slabý zápal do hry. Toto vše se promítlo do vývoje herního projevu a na výsledku druhé třetiny. A nebýt opět toho štěstí na našich hokejkách, zápas by se snad otočil ve prospěch soupeře. Nakonec kluci utkání zvládli a vyhráli nad neméně ambiciózním soupeřem. Do dalších zápasů, to bude chtít více sebezapření od každého z Vás a vnést do hry více důrazu jak směrem dopředu, tak více zdravé agresivity v obrané činnosti. Kluci od rodičů velké díky za zvládnutý zápas a ať při Vás štěstěna stojí i nadále.

Další výsledky pátého kola nadstavbové části: HC Ledeč nad Sázavou – HC Pelhřimov 2:7, SK HS Třebíč – HC Moravské Budějovice 7:2.

Dorost – neděle 31.01.2016

HHK VM – TJ Lanškroun 1:4 (0:3, 0:1, 1:0)
Gól HHK:
50. Přinesdomů

Sestava HHK: Pestr (40. Svoboda) – Karásek, Burian, Přinesdomů, Kameník – Procházka, Báňa M., Řepa – Havliš, Kapusta O., Ambrož – Třeštík, Šandera, Kapusta L – Zacha
Rozhodčí: Dvořák – Berger, Fiksa
Vyloučení: 5:6
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 16:46 (6:18, 5:18, 5:10)
Diváci: 40

Další výsledky 22 kola:
HC Spartak Polička – HC Pelhřimov 4:2, HC Chotěboř – HC Skuteč 9:4, HC Moravská Třebová – HC Světlá nad Sázavou 7:2, HC Hlinsko – HC Litomyšl 2:3.