Florbalová liga domečků se opět rozběhla prvním turnajem

26.1.2016, 15:10 // Rubrika: Sport
Florbalová liga domečků se opět rozběhla prvním turnajem - ZaostřenoVM.com

Florbalová liga „domečků“ je primárně určena pro „dédéemka“ a další volnočasová zařízení v kraji Vysočina. Naše město reprezentuje Dóza – středisko volného času, příspěvková organizace Velké Meziříčí, dalšími družstvy jsou DDM Polná a Nové Město na Moravě. Účastníci jsou neregistrovaní hráči a hráčky z jednotlivých organizací a to ve dvou kategoriích (1. – 3. a 4 .- 6. třída). První turnaj se odehrál  17. 1. 2016 v Polné

 1. – 3. třída

První utkání jsme odehráli proti Novému městu n. M., bohužel jsme nedokázali ubránit nejlepšího hráče soupeře a utkání jsme nakonec prohráli.

Ve druhém utkání jsme narazili na domácí Polnou a po zásluze jsme vyhráli 9:1. Kluci se prosazovali po pěkných kombinacích a hru si užívali. Velmi dobré je, že všichni útočníci vstřelili alespoň jeden gól.

Sestava: David Pacal – Adam Koudelík, Štěpán Holub, Michal Kraus, Šimon Špaček, Šimon Mikulášek, Viktor Prokop, Vít Vaněk, Pavel Kosour

 4. – 6. třída

V této kategorii, jsme bohužel vyrazili z různých důvodů v hodně úzké sestavě. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání. V prvním utkání jsme opět narazili na Nové Město, kluci ze začátku drželi s favoritem krok, ale přesto jsme prohráli.

Ve druhém zápase jsme s Polnou předvedli statečný výkon, bohužel to ale na body nestačilo.

Sestava: Tomáš Rosa, Benjamin Rosa, Denis Hotárek, Michal Kučera a Rudolf Horák

Trenér: Petr Kaštan

Další turnaj bude pořádat Nové Město n. M. Doufám, že bodově to pro nás bude veselejší turnaj. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům, co pomohli s dopravou na turnaj a zpět.

Autor: Petr Kaštan – Dóza – středisko volného času
Foto: Dóza – středisko volného času
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla