Mladší žáci prohráli v Pelhřimově - ZaostřenoVM.com

HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK VM 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Góly a asistence HHK: 32. Chalupa, (Vrzal), 46. Bíbr
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko „C“, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Bíbr, Zdvihal – Chalupa
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 18:10 (7:2, 6:4, 5:4)
Diváci: 16

V tomto kole krajské ligy mladších žáků, kluci sehráli utkání v Pelhřimově. V první třetině se náš tým spíše na ledě hledal a učil se základům ledního hokeje a nedal čelit krásné souhře všech domácích hráčů. V druhé třetině soupeř přidal na rychlosti a my jsme se snažili být sice vyrovnaným protivníkem, ale nadále se nedařilo, tak, jak by kluci potřebovali. Třetí třetina už nepřinesla žádné překvapení a pouze na obou stranách došlo k úpravě skóre na konečných 4:2 pro Lední Medvědy. Každý den není posvícení a i prohra posouvá tým dále, než řada vítězství!

Mladší žáci zažili černý víkend a prohráli s HC Moravské Budějovice

Mladší žáci – neděle 24.1.2016
HHK VM – HC Moravské Budějovice 3:5 (0:1, 2:3, 1:1)

Góly a asistence HHK: 27. Vrzal, (Modl, Kuřátko), 31. Švejda, (Jašek), 46. Jašek, (Vrzal)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Bíbr, Zdvihal – Chalupa, Švejda „C“
Rozhodčí: Zmeškalová, Rous
Vyloučení: 6:8
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0
Střely na branku: 22:6 (7:2, 6:4, 8:2)
Diváci: 32

V tomto kole krajské ligy mladších žáků zavítali na horácký zimní stadion žihadla z Moravských Budějovic. Už od začátku utkání chtěl soupeř víc a svou rychlou, tvrdou a houževnatou hrou se zlehka prokousali výhře. Naši borci nehráli špatně, ale nestačili rychlostně a sólo výkony se v dnešním hokeji moc uhrát nedá a tudíž by hře více slušelo si přihrávat. To vše, tečka za v uvozovkách černým víkendem, který byl zpečetěn druhou porážkou v řadě. Je čas, aby se každý hráč sám nad sebou zamyslel, zda udělal maximum a přišel na to, kde, co a jak zlepšit.

Další výsledky čtvrtého kola nadstavbové části: HC Ledeč nad Sázavou – SK HS Třebíč 7:5.

Dorost – pátek 22.01.2016
HHK VM – HC Litomyšl 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Gól a asistence HHK: 23. Kapusta O.
Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Karásek, Burian, Přinesdomů, Kameník – Báňa M., Řepa,  Havliš – Procházka, Kapusta O., Ambrož – Strádal D., Třeštík, Kapusta L – Zacha
Rozhodčí: Sibera – Pekárek, Rous
Vyloučení: 3:4
Střely na branku: 19:64 (7:29, 6:13, 6:22)
Diváci: 40

Další výsledky devatenáctého kola: HC Skuteč – HC Spartak Polička 8:1, HC Moravská Třebová – HC Pelhřimov 1:2, HC Hlinsko – HC Chotěboř 2:6, TJ Lanškroun – HC Choceň 7:0.

Dorost – neděle 24.01.2016
HC Spartak Choceň – HHK VM 7:4 (2:2, 2:1, 3:1)

Gól a asistence HHK: 7. Báňa M. (Přinesdomů, Havliš), 10. Báňa M. (Třeštík), 34. Třeštík (Báňa M., Burian), 56. Karásek (Báňa M.)
Sestava HHK: Pestr – Karásek, Burian, Přinesdomů, Kameník – Třeštík, Báňa M., Havliš – Procházka, Kapusta O., Ambrož – Zacha, Strádal D., Kapusta L.
Rozhodčí: Sedlák – Motálek, Vašátko
Střely na branku: 38:22 (19:4, 9:8, 10:10)
Diváci: 33

Další výsledky devatenáctého prvního kola: TJ Lanškroun – HC Spartak Polička 6:0, HC Světlá nad Sázavou – HC Hlinsko 6:3, HC Chotěboř – HC Moravská Třebová 8:3, HC Skuteč – HC Pelhřimov 7:2.