Bude se dít 4/2016

25.1.2016, 06:00 // Rubrika: Bude se dít
Bude se dít - ZaostřenoVM.com

Vítám Vás u týdenního přehledu nejzajímavějších akcí, které se budou konat během tohoto týdne.

Pondělí 25. 1. 2016

Pondělní den můžou všechny maminky s dětmi strávit v centru pro rodiče s dětmi – Kopretina kde je nachystaný tradiční klub rodičů, který je tento týden na téma „Jedeme aktivně s dětmi na hory. Na co se máme připravit?“.

Úterý 26. 1. 2016

Na úterní odpoledne si připravila Vlastivědná a genealogická společnost přednášku „Šibenice jako projev hrdelního práva na Moravě“. Přednášejícími budou Prof. PhDr. Josef Unger, CSc., Arch. Jan Velek, MUDr. Zuzana Balážová. Vstup na přednášku je zdarma.

Na tento den si také připravila ZŠ Oslavická pro všechny budoucí prvňáčky miniškoličku. Děti mají možnost se seznámit s prostředím školy a zahrát si na malé školáky. Na budoucí prvňáčky se budou těšit budoucí učitelky prvních tříd Marie Požárová, Alena Urbánková a paní ředitelka Dagmar Suchá.

Středa 27. 1. 2016

Středeční večer zamíříme do kina. Velkomeziříčské kino bude promítat komedii Padesátka od režiséra Vojty Kotka. Děj této komedie se točí kolem rázovitých lidí ze zasněžených hřebenů, jednoho běžkařského závodu a několika padesátek. Tvůrci slibují situační i konverzační humor, překvapivé zvraty i pověstný Cimrmanův vichr z hor. V komedii se můžete těšit např. na Jakuba Prachaře, Jiřího Mádla nebo Marka Taclíka.

Čtvrtek 28. 1. 2016

Ve čtvrtek zamíří do kina tentokrát děti. Kino promítne pokračování čiperných chipmunků  „Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda“. Na Alvina, Simona a Theodora čekají nová dobrodružství. Díky sérii nedorozumění Alvin, Simon a Theodore nabydou přesvědčení, že se Dave chystá v New Yorku požádat svou novou přítelkyni o ruku a opustí je. Mají tři dny na to, aby ho zastavili a uchránili se před jeho ztrátou, ale také před získáním příšerného nevlastního bratra.

Pátek 29. 1. 2016

Je tu konečně konec pracovního týdne, tedy pátek. Všichni školáci a studenti mají v tento den pololetní volno! Přesně v devět hodin začne v Music clubu Panorama „Tombola night!“ s DJ Ondrou Beníčkem.

Sobota 30. 1. 2016

A máme tu velmi nabitou sobotu. Od 10.30 začíná v Oslavici průvod masek po vesnici. V rámci akce „Oslavické masopustní slavnosti“ na Vás ještě čeká taneční zábava se skupinou Framil a poté v neděli dětský karneval se skupinou Pastelki.

V 15 hodin je na malé scéně v Jupiter clubu připravena loutková pohádka pro děti a jejich rodiče „Čertův švagr“.

Chcete-li prožít sobotu více sportovně tak určitě zamiřte do Sportovního centra, kde se můžete těšit na dvě hodiny alpinningu, spinningu, jumpingu, trx a bodyshapu v jedné tělocvičně na jednu hudbu. Instruktorky se budou střídat po půl hodině a vy se můžete střídat libovolně jak budete chtít. V 19 hodin pak bude vyhlášení sporťáka roku!

Pokud máte rádi sport spíše na koukání, tak zamiřte v 17.30 na zimní stadion, kde se odehraje mistrovské utkání mezi HHK Velké Meziříčí a HC Štika Rosice.

Kdo chce vyrazit spíše do společnosti, tak může vyrazit na ples. A kde se nějaký koná? V kulturním domě ve Vídni, bude probíhat Křesťanský ples. V Uhřínově bude zase probíhat Ples dobré vůle, kde vystoupí např. Vendula Příhodová nebo Karolína Trutnová s partnerem, kteří předvedou společné taneční vystoupením.

Neděle 31. 1. 2016

V neděli přijďte určitě podpořit od 9 hodin muže do házenkářské haly!

Já Vám přeji hezky prožitý týden a zase v pondělí u dalšího týdenního přehledu nejzajímavějších akcí.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla