Šufani hledají sponzory. A kdo jsou Šufani?

24.1.2016, 12:26 // Rubrika: Sport
Šufani hledají sponzory. A kdo jsou Šufani - ZaostřenoVM.com

Pro ty, co o Vás ještě neslyšeli – kdo jsou ŠUFANI?
Jsme mladý smíšený volejbalový tým, složený z bývalých hráčů Spartak Velké Meziříčí, který jezdí po turnajích po Vysočině a Jižní Moravě. Pod tímto názvem spolu hrajeme již 5 let.

Co to znamená smíšený volejbalový tým?
Klasický volejbal se hraje se šesti hráči (hráčky). Smíšené družstvo hraje ve většinou ve složení (4+2) 4 muži a 2 ženy.

Kolika turnajů se ročně účastníte?
V roce 2015 jsme se zúčastnili 28 celodenních turnajů a na každém turnaji odehráli minimálně 5 těžkých zápasů. Jsou to hlavně soboty, občas i neděle.

To je opravdu vysoké číslo, když rok má + – 52 víkendů.
Ano, je to časově velmi náročné. Ročně odehrajeme více utkání než profesionální týmy z extraligových nebo ligových soutěží (nejen ve volejbale), ale nás to baví 😀

Jaká byla Vaše úspěšnost v roce 2015?
Na většině turnajů jsme byli na stupních vítězů 😀 byl to úspěšný rok.

Kterého umístění si nejvíce ceníte v roce 2015?
Určitě to bylo obhájení 1. místa z Chlumku. Chlumek je náš největší rival v okolí Velkého Meziříčí.

Jak jste zahájili letošní sezonu?
Lépe než jsme očekávali – ze 4 turnajů jsme byli 3x na 1. místě a 1x na 4. místě (většinou z 12 týmů).

Do kterých měst jezdíte hrát? Ve kterých městech Vás mohou potencionální sponzoři vidět?
Turnajů se účastníme například ve městech Jihlava, Brno, Tišnov, Vranov nad Dyjí, Bystřice nad Pernštejnem, Přibyslav, Třebíč, Polná, Nové Veselí, Chotěboř, Moravské Budějovice, těch turnajů a měst co za rok navštívíme je opravdu hodně.

Co nabízíte novým sponzorům?
Sponzorům nabízíme tisk loga na naše nové dresy. Reprezentování po celé Vysočině a Jižní Moravě. Velké zviditelnění na námi pořádaném turnaji ve Velkém Meziříčí (plakáty, PR články, Internetová reklama, bannery na sportovišti atd. – viz video z loňského ročníku).

Má možnost si vybrat firma umístění loga na dresu nebo trenýrkách?
Přednost mají firmy s finanční hotovostí, protože doprava na turnaje a startovné jsou velmi nákladné. Tyto firmu budou mít možnost volby jako první. Dále jsou firmy s hodnotnými cenami, které přispívají na náš již zmiňovaný turnaj „O Zlatého šufana“ hodnotnými cenami. Vše je jen o domluvě 😉

Jak Vás mohou sponzoři kontaktovat?
Kontaktovat nás mohou na emailu: sufani@email.cz

Hodně týmů má svoji klubovou hospodu. Máte také svoji základnu?
Ano, od konce loňského roku máme také klubovou hospodu na „Happy sport clubu“ (squash), kde jsou k vidění naše poháry včetně naší velké týmové fotky.

Jaké jsou Vaše plány do letošního nového roku?
Určitě chceme vyhrát turnaj v Chlumku a co nejlépe zvládnout turnaj „O Zlatého šufana“ po organizační stránce, aby se rozkřiklo, že turnaj „O Zlatého šufana“ je ten nej, široko daleko. A to se nám z velké části už povedlo v loňském roce a za to jsme velmi rádi a letos chceme úroveň turnaje ještě zvednout. Další cíl je určitě vyhrát ještě víc turnajů než loni.

Autor: Matěj Měrtl a Šufani


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla