18.1.2016, 13:56 // Rubrika: Sport
Mladší žáci deklasovali tým z Ledče nad Sázavou - ZaostřenoVM.com

Mladší žáci – sobota 16.1.2016
HHK VM – HC Ledeč nad Sázavou 17:0 (5:0, 6:0, 6:0)

Góly a asistence HHK: 3. Modl, (Křikava Vít.), 5. Modl. (Vrzal), 8. Zdvihal, (Křikava Vá.), 9. Jašek, (Modl), 20. Vrzal, (Jašek), 25. Vrzal, (Jašek) 26. Vrzal, (Hammer), 28. Křikava Vá., (Zdvihal), 35. Modl, (Vrzal), 38. Jašek, (Kuřátko), 38. Zdvihal, (Křikava Vá.), 45. Modl, 48. Chalupa, 51. Jašek, 52. Křikava Vít., (Křikava Vá.), 60. Chalupa, (Bíbr), 60. Zdvihal, (Křikava Vá.)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Bíbr, Zdvihal „C“ – Chalupa
Rozhodčí: Kučera, Tichý
Vyloučení: 1:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 22:6 (7:2, 6:4, 8:2)
Diváci: 35

V tomto kole krajské ligy mladších žáků zavítali na horácký zimní stadión hokejisté z Ledče nad Sázavou. V první třetině náš tým v nových fialových dresech vstřelil pět krásných gólů a otevřel stav utkání v brilantní souhře všech domácích hráčů. V druhé třetině byl hlad po gólech a výhře našich borců ještě větší a soupeř byl sice vyrovnaným protivníkem, ale našemu tempu hry nestačil a inkasoval dalších šest branek. Nadešla očekávaná přestávka a soupeř si raději přál konec zápasu, ale chybělo odehrát ještě třetí dějství, této fantastické hry. Zdálo by se, že naši kluci to přijdou jenom dohrát bez většího nasazení, ale to se však nestalo a nadále ve stejném tempu a vytvářením si tlaku v útočném pásmu přidávali gól za gólem. Třetí třetinu poznamenalo nepříjemné zranění bez cizího zavinění Šimona Kuřátka, kdy při vyhýbání se hitu soupeře nešťastně upadnul zády na spodní hranu mantinelu a musel být záchrannou službou odvezen do nemocnice na pozorování. Přejeme Ti, Šimone brzké uzdravení. Při té veškeré chuti všech hráčů vypršel stanovený čas a skoré se zastavilo na v této sezóně nejvyšším stavu 17:0. Soupeři čest, že to unesl se ctí a nechoval se nijak zákeřně ve hře ani mimo ni. Mladším žákům tedy patří velké „HOŠI DĚKUJEM“ a snažte se takto i v nadcházejících utkáních.

Další výsledky třetího kola nadstavbové části: HC Moravské Budějovice – HC Ledeč nad Sázavou 6:2, SK HS Třebíč – HC Lední medvědi Pelhřimov – odloženo

Dorost – neděle 17.01.2016
HC Světlá nad Sázavou – HHK VM 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)

Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Karásek, Procházka, Přinesdomů, Kameník – Báňa M., Řepa, Burian M. – Havliš, Kapusta O., Ambrož – Zacha, Strádal D., Kapusta L.
Rozhodčí: Budínský – Málek, Souček
Vyloučení: 3:2
Střely na branku: 58:17 (17:7, 14:5, 27:5)
Diváci: 45

Další výsledky devatenáctého kola: HC Choceň – HC Spartak Polička 6:3, HC Litomyšl – TJ Lanškroun 4:7, HC Lední medvědi Pelhřimov – HC Hlinsko 1:2, HC Skuteč – HC Moravská Třebová 3:0..

Program mládeže na tento týden:

• Pátek 01.2016   HHK dorost – HC Litomyšl, začátek utkání v 18.00 hod.
  • Sobota 01.2016   HC Pelhřimov – HHK mladší žáci, začátek utkání v 14.00 hod.
  • Neděle 01.2016   HHK mladší žáci – HC M. Budějovice, začátek utkání v 10.45 hod.
  • Neděle 01.2016   HC Spartak Choceň – HHK dorost, začátek utkání v 11.45 hod.