Nominace do Skutku roku a Zlaté jeřabiny

12.1.2016, 16:41 // Rubrika: Zprávy
Nominace do Skutku roku a Zlaté jeřabiny - ZaostřenoVM.com

Nominace do obou anket je možné zasílat od 1. 1. do 31. 1. 2016 elektronicky prostřednictvím nominačního formuláře, který je k dispozici na www.kr-vysocina.cz/pocinroku  nebo v případě Zlaté Jeřabiny také písemně, prostřednictvím nominačního formuláře z novin Kraje Vysočina, na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33  Jihlava s označením „Počin roku“.

Skutek roku – Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěta. Kategorie pro nominace právnických osob jsou sociální oblast, ekonomická oblast, oblast sídel, staveb a bydlení, oblast životního prostředí a oblast vzdělávání.

Kontaktní osoba: Dita Marešová, e-mail: maresova.d@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 531.

Zlatá jeřabina – 12. ročník Ceny Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2015 bude stejně jako v předchozích letech rozdělen do dvou kategorií a to Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Nominovat lze oblíbenou kulturní akci, jako je koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. nebo příkladnou péči o památku.

Kontaktní osoba: Tereza Prokešová, e-mail: prokesova.t@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 260.

Nominační formuláře a aktuální informace k oběma anketám naleznete na webových stránkách Kraje Vysočina.

Příjem nominací potrvá do 31. ledna 2016 a následné hlasování veřejnosti bude probíhat během března 2016.

Autor: Kraj Vysočina
Ilustrační foto

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla