Mladší žáci začali nadstavbovou část KL vítězstvím

11.1.2016, 18:25 // Rubrika: Sport

Mladší žáci – sobota 9.1.2016
SK Horácká Slávia Třebíč – HHK Velké Meziříčí 4:7 (1:4, 0:2, 3:1)

Góly a asistence HHK: 4. Modl, (Vrzal), 5. Křikava Vá. (Jašek), 8. Zdvihal, (Švejda), 8. Bíbr, (Švejda), 25. Vrzal, (Modl), 35. Švejda, (Křikava Vá.) 60. Modl
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko „C“, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr, Zdvihal
Rozhodčí: Marek, Dvořák
Vyloučení: 3:3
Využití: 0:1
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 35:22 (12:9, 15:9, 8:15)
Diváci: 50

V dalším kole krajské ligy mladších žáků jsme zavítali na zimní stadión SK Horácké Slavie Třebíč. Po úvodní třetině, kdy náš tým vstřelil čtyři branky a otevřel tak utkání ve famózním tempu, soupeř snížil jedním gólem na 1:4. V druhé třetině byla aktivita a chuť po vítězství našich kluků vyšší a skóre narostlo o další dva góly. Již se zdálo, že utkání je tímto rozhodnuto, odešlo se odpočinout do kabin a načerpat trochu sil na početnějšího soupeře před závěrečnou třetinou. Kluci nastoupili do závěrečné třetiny, nejspíš s pocitem vyhraného zápasu, avšak soupeř přišel o jednu pětku méně, což pro rodiče obou celků bylo k nepochopení. Jsou to jenom kluci, kteří se to teprve učí a takovýmto způsobem je trestat, že se nesnažili, tak, jak si trenér představoval a nebo to bylo uděláno jenom kvůli výsledku?? V závěrečné třetině si soupeř vytvářel šanci za šancí a s přibývajícím tlakem vstřelil tři góly a zdálo se, že je zaděláno na malér, jelikož naši kluci byli nejspíš na veřejném bruslení. V posledních dvou minutách soupeř hrál bez brankáře a našim klukům se podařilo vklínit poslední hřebík, v podobě gólu a zpečetili tak výsledek na konečných 4:7. Děkujeme, kluci, za předvedený výkon a snažte se propříště neusnout na vavřínech v poslední třetině.

Další výsledky druhého kola nadstavbové části: HC Moravské Budějovice – SK HS Třebíč 4:7, HC Pelhřimov – HC Ledeč n. S. 11:5, HC Pelhřimov – HC Moravské Budějovice 3:12.

Dorost – pátek 08.01.2016
HC Pelhřimov – HHK VM 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Gól a asistence HHK: 40. Báňa M. (Burian M.)
Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Přinesdomů, Karásek, Řepa, Viskot – Havliš, Báňa M., Burian M. – Strádal D., Kapusta O., Kapusta L. – Třeštík, Ambrož
Rozhodčí: Parýzek – Honza, Kučera
Vyloučení: 4:3
V oslabení: 1:0
Střely na branku: 46:25 (15:9, 17:8, 14:8)
Diváci: 23

Další výsledky sedmnáctého kola: HC Litomyšl – HC Spartak Polička 6:0, HC Světlá nad Sázavou – HC Choceň 10:1, HC Chotěboř – TJ Lanškroun 7:3, HC Moravská Třebová – HC Hlinsko 8:1.

Dorost – neděle 10.01.2016
HHK VM – HC Chotěboř 2:9 (1:3, 0:1, 1:5)

Gól a asistence HHK: 1. Báňa M. (Burian M.), 45. Havliš
Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Přinesdomů, Karásek, Kameník, Viskot – Burian M., Báňa M., Havliš – Strádal D., Kapusta O., Kapusta L. – Šandera, Třeštík, Ambrož
Rozhodčí: Brabec – Mejzlík, Marek
Vyloučení: 2:6
Střely na branku: 28:55 (10:22, 9:18, 9:15)
Diváci: 37

Další výsledky osmnáctého kola: HC Spartak Polička – HC Moravská Třebová 1:5, HC Hlinsko – HC Skuteč 1:5, TJ Lanškroun – HC Světlá nad Sázavou 6:3, HC Choceň – HC Litomyšl 7:9.

Program mládeže na tento týden:

• Sobota 01.2016 HHK mladší žáci – HC Ledeč n. S., začátek utkání v 10.30 hod. (zimní stadion – Velké Meziříčí)
  • Neděle 01.2016 HC Světlá n. S. – HHK dorost, začátek utkání v 11.00 hod. (zimní stadion – Světlá nad Sázavou)
Autor: Jaroslav Juda – HHK Velké Meziříčí