4.1.2016, 17:54 // Rubrika: Sport
Dorost držel se skutčí dvě třetiny vyrovnanou partii. Nakonec to na body opět nestačilo - ZaostřenoVM.com

Dorost – neděle 03.01.2016
HHK VM – HC Skuteč 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Přinesdomů, Karásek, Kameník, Viskot – Třeštík, Báňa M., Kapusta O. – Procházka, Burian M., Havliš – Strádal D., Šandera, Kapusta L. – Zacha
Rozhodčí: Sobotka – Rous, Tichý
Vyloučení: 5:3
Využití: 0:2
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 22:58 (5:17, 5:20, 12:21)
Diváci: 32

Dorost v šestnáctém kole přivítal tým Skutče, se kterým sehrál vyrovnanou partii. Během dvou třetin hosté vstřelili pouze dva góly i díky velmi dobrému výkonu Ivo Svobody v naší brance. V poslední třetině hosté přidali další tři góly a rozhodli o tom, že si dorost bude muset na první mistrovský bod ještě počkat.

Další výsledky šestnáctého kola: HC Spartak Polička – HC Hlinsko 3:4SN, TJ Lanškroun – HC Lední medvědi Pelhřimov 7:2, HC Litomyšl – HC Světlá nad Sázavou 5:3, HC Choceň – HC Chotěboř 0:7.

Program mládeže na tento týden:

• Pátek 01.2016 – HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK dorost, začátek utkání v 19.30 hod. (zimní stadion – Pelhřimov)
  • Sobota 01.2016 – SK HS Třebíč – HHK mladší žáci, začátek utkání v 11.30 hod. (zimní stadion – Třebíč)
  • Neděle 01.2016 – HHK dorost – HC Chotěboř, začátek utkání v 10.30 hod. (zimní stadion – Velké Meziříčí)