O předsilvestrovský losovaný volejbalový turnaj je čím dál větší zájem

2.1.2016, 22:10 // Rubrika: Sport
O předsilvestrovský volejbalový turnaj je čím dál věší zájem - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Prásk! Rána jako z děla. Bývalý juniorský reprezentant a nynější hráč Velmezu vší silou udeřil do balonu. Míč se odrazil o palubovku a taktak, že netrefil křehkou blondýnku na druhé straně. Již při úvodní rozcvičce bylo jasné, který tým bude nahánět strach. Světle zelený tým však nezahálel a odpověděl se stejným nasazením.

6. ročník předsilvestrovského volejbalového turnaje pořádaného týmem Šufanů sliboval tentokrát kromě zábavy i kvalitní volejbalovou podívanou. Každý tým byl zcela náhodně nalosován a podle barev papírových pásek rozdělen do týmů. Na sehrávání nebyl čas. Rovnou do akce. Dívky plnili většinou úlohu nahrávaček, našlo se však i několik ranařek, které pořádně zatápěly obraně soupeřů.

I přes skutečnost, že se nejednalo o profesionální turnaj a po stranách hřišť chyběli rozhodčí, Šufani turnaj skvěle zorganizovali a proběhl bez nejmenších komplikací. Každý z 9 týmů sehrál 4 zápasy. Mezi 54 účastníky se objevila i převážná většina hráčů z 2. ligy a nižších soutěží. Přijeli hráči až z Havlíčkova Brodu, Drásova nebo Brna. Po vyhlášení vítězů byl turnaj završen ohnivou show a závěrečnou party v Happy sport club kde mají Šufani základnu.

Více informací na FB stránkách: www.facebook.com/sufanivm/

Zpravodajský portál Zaostřeno VM Vám jako jediný přináší velkou exklusivní fotogalerii z tohoto turnaje!

Autor: Jiří Chevalier a Ondřej Minář
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla