Prvním občánkem Kraje Vysočina roku 2016 je Sofie

2.1.2016, 13:25 // Rubrika: Zprávy
Prvním občánkem Kraje Vysočina roku 2016 je Sofie - ZaostřenoVM.com

Dvě minuty po půlnoci se 1. ledna 2016 v třebíčské nemocnici mamince Blance narodila Sofie.

Je prvním miminkem Kraje Vysočina a dnes dopoledne ji a její rodiče přijel navštívit hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. „Radost z nového člena rodiny je každý rok stejně dojemná. Sofie se navíc zapíše do historie Kraje Vysočina, protože jejím narozením pro nás začal nový rok,“ uvedl hejtman Jiří Běhounek. V třebíčské nemocnici se starají po Novém roce hned o dalších 17 maminek, kterým už jejich miminka dělají radost, nebo jsou v jejich očekávání.

Sofie Václavíková se za několik dnů zabydlí s rodiči Blankou a Lukášem ve Velkém Meziříčí. Zatímco maminka si na svou roli bude několik dní zvykat, tatínek už v porodnici přemýšlel, jak s dcerou budou rozvíjet jeho hobby – sběratelství motorek.  Sofie dostala darem od Kraje Vysočina, stejně jako všechna první miminka, zlatý šperk s přívěskem zvěrokruhu a také šek. Hotovost rodina využije pravděpodobně na vylepšení jejího bydlení.

Autor: tisková zpráva Kraje Vysočina
Foto: archiv Kraje Vysočina

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla