Rok 2015 na Zaostřeno VM

31.12.2015, 06:00 // Rubrika: Zprávy
Rok 2015 na Zaostřeno VM - ZaostřenoVM.com

Je tu konec roku 2015. Co bylo na nezávislém zpravodajském portále Zaostřeno VM úplně nejčtenější a co všechno se událo?

Za tento rok se toho odehrálo hodně. Mezi ty nejhlavnější body patří spuštění online reportáží z hokejových utkání na domácím ledu a spuštění systému nabídky práce jak pro Velké Meziříčí, tak i pro široké okolí.

Rok 2015 ale nebyl jenom „usměvavý a bez chyb“. Mezi největší „průsery“ se řadí asi tento – nedopatřením se mi podařilo vymazat skoro veškerý obsah ze Zaostřeno VM, což bylo pro mě velkým „ponaučením“ 🙂

A jaké články byly za rok 2015 nejčtenější?
Začneme u rubriky „rozhovory“. Na třetím místě se umístil rozhovor s kapelou LikeBusters. Druhé místo obsadil rozhovor „Dvě sestry – dva výrazné talenty“. A konečně nejčtenějším rozhovorem na Zaostřeno VM je rozhovor se skupinou MySami.

Na třetím místě ze všech publikovaných článků se umístila reportáž z výstavy modelové železnice TT, která proběhla začátkem února. Druhé místo patří článku „Kulturní léto ve Velkém Meziříčí“, kde jste mohli najít souhrnný program letošního kulturního léta. Nejčtenějším článkem na Zaostřeno VM se stal článek „Studentka z Velkého Meziříčí, budoucí miss?“, který představuje studentku z Velkého Meziříčí, Ivetu Sáblíkovou, která se zúčastnila soutěže Miss Horácka 2015.

Děkuji Vám, za vaši přízeň v roce 2015 a doufám, že i v roce 2016 budete nadále rádi navštěvovat nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM.

Matěj Měrtl – majitel a tvůrce

Ještě když je ten Silvestr, tak tu máte něco pro zasmání. Když se natáčel díl pořadu „Víte to?“ s paní ředitelkou DDM Velké Meziříčí, Alenou Vidlákovou, vznikly tyto úsměvné nepovedené záběry. 😀

Foto: Ilustrační foto

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla