Výsledky Vánočního turnaje v malé kopané „O pohár starosty města 2015“

29.12.2015, 15:53 // Rubrika: Sport
Výsledky Vánočního turnaje v malé kopané „O pohár starosty města 2015“ - ZaostřenoVM.com

Již devatenáctý ročník Vánoční turnaj v malé kopané se uskutečnil tradiční v hale „Za Světlou“. Turnaje se zúčastnilo tradičně 16 družstev. Letošní ročník měl opět velmi dobrou úroveň, kromě místních týmů dorazila družstva z Brna, Jihlavy či Polné a na hřišti se představilo i několik ligových fotbalistů a futsalistů.

Z dopoledních skupin dokráčel do semifinálových bojů tým Stavebniny Smejkal, který přehrál o branku Botafogo. V druhém čtvrtfinále si jednoznačně (4:0) poradil tým Attaco s FC Vysočina.
Z odpoledních skupin postoupil do semifinále tým San Marco, který překvapivě porazil loňského finalistu tým Vodřezci. V posledním čtvrtfinalistou se stal Zlatan team, který o branku zdolal Spirit team.
V dramatických semifinálových bojích si účast ve finále vybojovalo družstvo Stavebniny Smejkal výhrou 3:1 nad družstvem San Marco. Druhé semifinále přineslo opravdu velmi napínavou bitvu. Nakonec se radoval Zlatan team, který vyhrál 1:0 nad družstvem Attaco.
V penaltovém rozstřelu, o třetí místo, byli úspěšnější hráči San Marca, kteří přestříleli 4:2 Attaco.
Finále opanoval loňský vítěz Zlatan team, který nakonec jednoznačně přehrál Stavebniny Smejkal v poměru 5:0.

Individuální ocenění získal Daniel Nešpor z družstva Spirit team, který vsítil během turnaje sedm branek a stal se tak králem střelců turnaje.

Výsledky - ZaostřenoVM.com

Autor: Ladislav Šidlo
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla