Co se bude dít 52/2015

28.12.2015, 06:00 // Rubrika: Bude se dít
Bude se dít - ZaostřenoVM.com

Je tu další kulturní přehled na poslední týden v roce 2015. Co všechno se bude dít?

Celý týden můžete začít prohlídkou výstavy betlému ve velkomeziříčském muzeu, která nese název Pojďme všichni k jesličkám.

Úterní večer si můžete užít v kině při úspěšné školní komedii Fakjů pane učiteli 2, která má od diváků hodnocení 78 %.

A jsme u posledního dne v roce 2015, tedy 31. prosince. Na tento den si připravilo program OC Panorama. Zažijete live oldies s kapelou pana Šneka a silvestrovskou večeři s přípitkem. O patro níže, tedy v music clubu Panorama na Vás čeká DJ Tief a Sl@va. Kdo přijde do 23 hodin, organizátoři slibují ke vstupu šampus zdarma! Celý tento den zakončíme na velkomeziříčském náměstí, kde přesně o půlnoci vypukne tradiční novoroční ohňostroj k přivítání nového roku 2016.

První den v roce 2016 asi nemá cenu moc řešit, protože budeme ještě dospávat Silvestra a taky komu by se někam po včerejšku chtělo 🙂 .

V sobotu 2. ledna přichystalo Rock Depo menší tour. Od 19 hodin zahrají AppEND X, the MORIBUNDUS, Vhůru a níž, Find your Destiny a kapela Paradoxx.

I neděle 3. ledna se ponese v hudebním duchu. Skupina KusPoKon si připravilo v Husově domě již tradiční novoroční koncert.

S touto akcí nám končí i kulturní přehled. Další kulturní přehled očekávejte už v roce 2016 zase v pondělí.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla