Co se bude dít – 51/2015

21.12.2015, 06:00 // Rubrika: Bude se dít
Bude se dít - ZaostřenoVM.com

Jaké zajímavé akce se budou dít tento týden ve Velkém Meziříčí a okolí? Kulturní přehled od Zaostřena VM.

Tento týden začneme až středou, tedy Štědrým dnem. Tento den je naplněn nejrůznějšími akcemi. Tak třeba v Měříne proběhne již 12. ročník vyhlášeného Měřínského živého Betlému. Více než pět desítek herců zahraje v Měříně u kostela amatérské divadelní představení o zázračném narození Páně a v doprovodu živé hudby vás na krátký okamžik přenesou do dob krále Heroda Velikého. Music club Panorama pro změnu připravilo Vánoční dance maraton, no a hodinu před půlnocí přijďte na akci Půlnoční zvonění. Zvony na naší velkomeziříčské věži jsou totiž jedinečné. Lze na ně zahrát první takt Tiché noci. Přijďte si poslechnout krásné melodie, výklad ke zvonům, výhled na vánoční město v noci a nahlédnout do zvonického tajemství.

V kostele můžete skončit i druhý den, tedy ve čtvrtek 25. prosince, kdy od půl čtvrté začíná vánoční koncert skupiny Geneze.

Neděle 27. prosince se ponese ve sportovním duchu. Od dvou hodin začíná na zimním stadionu vánoční bruslení se soutěžemi o ceny. Ve tři hodiny pak začíná vánoční házenkářský turnaj spojený se setkáním bývalých a současných hráčů a hráček házené. Pokud už máte sportu dost, můžete večer zavítat do kina na novou komedii Padesátka od režiséra Vojty Kotka.

Přeji Vám hezké vánoční svátky a již v pondělí se můžete těšit na nový přehled zajímavých akcí, které se budou konat ve Velkém Meziříčí a v okolí

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla