Mladší žáci vyhráli nad týmem z Pelhřimova

14.12.2015, 19:50 // Rubrika: Sport

Mladší žáci – sobota 12.12.2015
HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK VM 7:8 (2:3, 3:4, 2:1)

Góly a asistence HHK: 3. Švejda, (Křikava Vá.), 3. Švejda, 17. Jašek, (Vrzal), 23. Vrzal , (Modl), 23. Švejda, (Křikava Vá.), 27. Křikava Vít, 31. Švejda, (Jašek), 47 Švejda, (Křikava Vít)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek “C“, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr
Rozhodčí: Kučera, Zukal
Vyloučení: 8:6
Využití: 2:1
V Oslabení: 2:0
Střely na branku: 35:33 (12:9, 15:9, 8:15)
Diváci: 29

V dalším kole krajské ligy mladších žáků jsme zavítali na do arény Ledních medvědů Pelhřimov, která podle místních je nyní v rekonstrukci. Jak se později ukázalo, v rekonstrukci bylo zřejmě více věcí 🙂 . Po úvodní třetině, kdy náš tým vstřelil dvě branky v oslabení a k hattriku nebylo daleko, otevřel utkání a na jejím konci byl stav 3:2. V druhé třetině byla aktivita a chuť po vítězství našich kluků vyšší a skóre narostlo o další góly. Po úpravě ledu a s pocitem již vyhraného zápasu jsme vstoupili do závěrečné periody a děly se věci nevídané, rozhodčí („strejda v kulichu“) začal vidět faul, které ani faulem nebyl a tím dostával náš tým pod větší tlak soupeře, naneštěstí i soupeř fauloval s daným tlakem více a přes mnohé odpuštěné nedovolené zákroky soupeře rozhodčím v kulichu, musel už ty více viditelné odpískat a poslat viníka odpočinout na trestnou lavici. Po těchto vyhrocených okamžicích, třetí třetiny a vyčerpaných oddechových časech na obou stranách nás čekala hra soupeře bez brankáře v délce tří minut. Soupeř si vytvářel šanci za šancí a s přibývajícím tlakem v poslední minutě vstřelil gól a už to bylo jenom o gól. Dál pokračovala hra bez brankáře, ale naši kluci již výsledek udrželi i po mnoha obdržených ranách od soupeře a srdcařích hrajících se zvýšenou teplotou a zápas vyhráli. Hokej je tvrdá hra pro silné a ne pro květinky.

Další výsledky třináctého kola: Ledeč nad Sázavou – Chotěboř 2:5, Třebíč – Havlíčkův Brod 2:6, Žďár nad Sázavou – Dukla Jihlava 5:4, Chotěboř – Moravské Budějovice 2:1.

Program mládeže na tento týden:

• Středa 12.2015   HHK mladší žáci – SKLH Žďár n. S., začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
  • Pátek 12.2015   HHK dorost – HC Hlinsko, začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)