Mladší žáci vyhráli nad žáky Dukly Jihlava

7.12.2015, 16:38 // Rubrika: Sport
Mladší žáci vyhráli nad žáky Dukly Jihlava - ZaostřenoVM.com

Mladší žáci – sobota 05.12.2015
HHK Velké Meziříčí – HC Dukla Jihlava 5:1 (0:0, 1:0, 4:1)

Góly a asistence HHK: 37. Švejda, 45. Švejda , (Bíbr), 55. Švejda , (Karásek), 57. Švejda, 59. Vrzal , (Modl)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer “C“ – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr
Rozhodčí: Tichý, Maloušek
Vyloučení: 1:6
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 30:23 (5:9, 18:9, 7:5)
Diváci: 21

V dalším kole krajské ligy mladších žáků jsme se sešli na domácím ledě s týmem z HC Dukla Jihlava. Po vyrovnané  úvodní třetině byl na světelné tabuli stav zápasu 0:0. V druhé třetině byla hra opět vyrovnaná od obou celků, avšak v 37. minutě se nám podařilo vstřelit první gól, který, jak se později ukázalo, rozhodl o výsledku utkání. Po úpravě ledu a taktických pokynech od trenéra naši kluci nastoupili do třetí třetiny s větším nasazením a klidem na hokejkách a přidali další góly do soupeřovy klece. Nutno podotknout, že napříč výbornému výkonu domácího brankáře se nám nepodařilo udržet čisté konto.

Další výsledky dvanáctého kola: Havlíčkův Brod – Žďár n. S. 3:10, Chotěboř – Třebíč 4:3, Pelhřimov – Ledeč n. S. 12:5, Moravské Budějovice – Pelhřimov 4:3.

Dorost – pátek 04.12.2015
TJ Lanškroun – HHK VM 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)

Další výsledky jedenáctého kola: Pelhřimov – Polička 5:0, Skuteč – Chotěboř – odloženo, Světlá nad Sázavou – Moravská Třebová 2:0, Litomyšl – Hlinsko 3:4.

Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Báňa M., Viskot, Přinesdomů, Burian M., Karásek, Kameník – Strádal D., Kapusta O., Kapusta L. – Procházka, Řepa, Havliš – Zacha, Šandera, Ambrož – Třeštík
Rozhodčí: Hájek – Hájková, Brokeš
Vyloučení: 8:6, navíc: Karásek, Viskot (oba HHK) 10 minut OT za nesportovní chování
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 58:16 (22:6, 19:5, 17:5)
Diváci: 42

Dorost – neděle 06.12.2015
HC Spartak Polička – HHK VM 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Další výsledky dvanáctého kola: Choceň – Hlinsko 3:9, Litomyšl – Moravská Třebová 4:2, Světlá n. S. – Skuteč 2:4, Chotěboř – Pelhřimov 11:2.

Góly a asistence: 39. Přinesdomů (Burian M.), 51. Báňa M.
Sestava HHK: Svoboda (Pestr) – Báňa M., Viskot, Přinesdomů, Burian M., Karásek, Kameník – Třeštík, Kapusta O., Kapusta L. – Procházka, Řepa, Havliš – Strádal D., Šandera, Ambrož – Zacha.
Vyloučení: 2:0
Využití: 0:1
Střely na branku: 45:30 (15:4, 17:11, 12:15)
Diváci: 77

Program mládeže na tento týden:

• Sobota 12.2015   HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK mladší žáci, začátek utkání v 14.00 hod. (zimní stadion Pelhřimov)