Ve Velkém Meziříčí se rozzářila adventní výzdoba

30.11.2015, 19:47 // Rubrika: Zprávy
Ve Velkém Meziříčí se rozzářila adventní výzdoba - ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Jako v ostatních městech, tak i u nás se na 1. adventní neděli rozsvítil vánoční strom na náměstí a celá výzdoba města.

I když počasí moc nepřálo, tradiční rozsvěcení adventních světýlek si nenechalo ujít velké množství lidí. Moderátorem této akce byl ředitel Jupiter clubu Milan Dufek, který všem přítomným řekl pár slov o Vánocích a také všechny pozval na vánoční výstavu, která začíná již v úterý 1. prosince.

Na podiu řekl pár slov i starosta města Ing. Radovan Necid „jsem velmi rád, že se zase po roce setkáváme u nás na náměstí, abychom rozsvítili náš vánoční strom, který nás bude provázet nejenom přes vánoce, ale až do tří králů“. Nejen dětem, ale i všem dospělým starosta popřál „aby nejenom adventní čas, ale i samotné Vánoce byly hlavně časem klidu, pohody a bez zbytečných stresů“.

Dále již následoval společný odpočet, po kterém se rozsvítil vánoční strom a lípy na náměstí, ale i další výzdoba v ulicích města.

Program tímto ale nekončil, protože na podium se přišel představit místní sbor Harmonie, který zazpíval nejen vánoční písně.

Závěrem celého programu byla nachystaná pohádka Čtyřlístek v pohádce ve velkém sále Jupiter clubu.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla