30.11.2015, 05:02 // Rubrika: Sport

Sobota 28. listopadu 2015
2. liga starší dorost Morava – 9. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – SKH Polanka nad Odrou 31:24 (14:8)

Starší dorostenci se konečně po bodovém půstu radovali z výhry. Po delší době se družstvo sešlo téměř v plném počtu a Polanku přesvědčivě přehráli.

Po úvodních šesti minutách hry svítilo na tabulí skóre 2:0, následovala naše hluchá pasáž, kdy jsme nedokázali proměnit některé vyložené příležitosti. Až do 20. minuty byl stav vyrovnaný 7:7. Závěr poločasu jsme zvládli i díky spolehlivě chytajícímu Vojtovi Drápelovi a do šaten se šlo za stavu 14:8.

V druhé půli jsme skóre navyšovali až na 24:12. Dorostencům se povedli i některé velmi pěkné útočné akce. Po prostřídání se podařilo hostům zkorigovat na 24:20. Závěr jsme si ale opět pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce 31:24.

Kluci předvedli kolektivní výkon. Střelecky se dařilo Martinu Janíčkovi s Tomášem Stupkou.

7m-hody 2/1:2/0 vyloučení: 3:1, diváků 74

Sled branek: 2:0, 3:4, 7:6, 14:8, 23:11, 24:20, 27:22, 31:24

Sestava a branky: Vojtěch Drápela, František Kratochvíl – Martin Janíček (12), Tomáš Stupka (9), Filip Svoboda (4), Tomáš Pažourek (3), Martin Fiala (2), Tomáš Frejlich (1), Michael Ambrož, Dominik Buchta, Kamil Babáček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM