Sobota 28. listopadu 2015
2. liga mužů Morava Jih – předehrávka 9. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Sk Kuřim 24:39 (15:19)

Ani v devátém kole se nepodařilo našim mužům zvítězit a bodový půst pokračuje.

Hosté měli od úvodních minut navrch a ujali se vedení 1:5, když jsme nedokázali pokrývat spojky soupeře, které z velké vzdálenosti dávali jednoduché branky. Oddechový čas hosty trochu zbrzdil, ale podařilo se dotáhnout pouze na rozdíl tří branek (10:13). V klíčových momentech jsme střelecky selhali. Následně Kuřim proměnila rychlé brejky a do šaten se šlo za stavu 15:19.

V druhé půli se obraz hry neměnil a hosté byli lepší ve všech činnostech. Rozdíl ve skóre narůstal. I přes bojovnost dělali hráči velké množství chyb. Naši střelci se úplně vytratili a nedařilo se vůbec nic. V závěru to již byla jedna velká křeč a hráči byli rádi, že utkání skončilo.

Napravit si reputaci budou moci naši hráči za týden v posledním letošním utkání v Maloměřicích. Abychom udrželi klidný střed tabulky, bude nutné zvítězit.

7m hody 1/0:1/1, vyloučení 2:1, diváků 75

Sled branek: 1:5, 4:7, 11:14, 15:19, 17:22, 19:30, 22:36, 24:39

Sestava a branky: Libor Kotík, Ondřej Poul – Roman Matušík (10), Vítězslav Večeřa (6), David Kubiš (2), Jan Lečbych (2), Pavel Strašák (2), Miloš Necid (1), Pavol Živčic (1), Jiří Kaštan, Martin Fiala, Tomáš Pažourek, Tomáš Frejlich, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM