Mladší žáci, dorost a jejich výsledky - ZaostřenoVM.com

Mladší žáci deklasovali hráče Havlíčkova Brodu

Mladší žáci – sobota 21.11.2015
HHK Velké Meziříčí – BK Havlíčkův Brod 10:1 (4:1, 2:0, 4:0)

Branky a asistence HHK: 1. Bíbr, (Modl), 5. Jašek, (Vrzal), 6. Jašek, 17. Modl, (Jašek),

29. Kuřátko, (Bíbr), 40. Vrzal, (Hammer), 43. Modl, 51. Jašek, (Kuřátko), 59. Švejda,

59. Křikava Vác., (Švejda)

Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer “C“ – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr – Zdvihal
Rozhodčí: Tichý, Maloušek
Vyloučení: 10:4
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 37:36 (8:10, 13:15, 16:11)
Diváci: 23

V dalším kole krajské ligy mladších žáků jsme se sešli na domácím ledě s týmem z BK Havlíčkova Brodu. Díky vydařené úvodní třetině, kde trenér z hostujícího týmu vyčerpal oddechový čas, aby narušil výbornou hru a rytmus naších hokejistů, což se mu z části povedlo, ale naši žáci si vytvořili dostačující náskok do třetiny druhé. V třetině druhé se nám podařilo přidat další dva góly. Závěrečná třetina byla poznamenána vyšším počtem vyloučení na naší straně, jenže soupeři se této výhody nedařilo využít a navíc náš tým přidal další góly do soupeřovy brány. Kluci předvedli snad jeden z nejhezčích odehraných zápasů v této sezóně. A po drobných strkanicích nastoupených hráčů čekajících až si trenéři z hostujícího týmu vše vyříkají s rozhodčími, k podání rukou nakonec došlo a hráči se v dobrém rozešli.

Další výsledky desátého kola: Havlíčkův Brod – Pelhřimov 5:8 – dohrávka prvního kola, Moravské Budějovice – Ledeč nad Sázavou 3:2, Chotěboř – Dukla Jihlava 5:3, Pelhřimov – Žďár nad Sázavou 6:5, Moravské Budějovice – Havlíčkův Brod 8:2.

Dorost prohrál obě víkendová mistrovská utkání

Dorost – pátek 20.11.2015
HHK VM – HC Světlá nad Sázavou 0:16 (0:3, 0:5, 0:8)

Sestava HHK: Pestr – Viskot, Kameník, Přinesdomů, Šandera – Karásek, Burian M., Kapusta O. – Třeštík, Havliš, Procházka – Kapusta L., Strádal, Ambrož – Zacha
Rozhodčí: Brabec – Pekárek, Horký
Vyloučení: 2:3
Využití: 1:0
V oslabení: 0:1
Střely na branku: 20:56 (7:21, 7:11, 6:24)
Diváci: 27

Další výsledky osmého kola: Polička – Choceň 3:5, Lanškroun – Litomyšl 5:6SN, Hlinsko – Pelhřimov 9:10SN, Moravská Třebová – Skuteč 4:5SN.

Dorost – neděle 22.11.2015

HC Litomyšl – HHK VM 10:1 (5:0, 4:0, 1:1)

Gól HHK: 45. Přinesdomů
Sestava HHK: Pestr – Viskot, Kameník, Přinesdomů, Karásek – Procházka, Kapusta O., Kapusta L. – Zacha, Havliš, Strádal
Rozhodčí: Říha – Kolář, Havel
Vyloučení: 2:4
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 54:8 (23:2, 15:1, 16:5)
Diváci: 30

Další výsledky devátého kola: Polička – Skuteč 0:6, Pelhřimov – Moravská Třebová 3:4SN, Choceň – Lanškroun 5:4SN, Chotěboř – Hlinsko : .

Program mládeže na tento týden:

• Sobota 11.2015   HC Ledeč nad Sázavou – HHK mladší žáci, začátek utkání v 09.00 hod. (zimní stadion Ledeč nad Sázavou)
  • Neděle 11.2015   HHK dorost – HC Spartak Choceň, začátek utkání v 10.45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)