Ivančice nad síly dorostenců - ZaostřenoVM.com

Neděle 22. listopadu 2015
2. liga starší dorost Morava – 8. kolo
HK Ivančice – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:20 (15:6)

V nedělním utkání jsme se střetli s Ivančicemi. Po průměrném výkonu jsme odjížděli s 15 brankových přídělem.

První branky padly až ve 4. minutě (1:1). V následující pasáži domácí dávali branky a my nastřelovali brankovou konstrukci (10. min. 6:1). Po oddechovém čase se herní projev zlepšil, ale produktivita byla velmi špatná. Z 35 střel jsme v první půli přetavili v gól pouze 6.

V druhé polovině i přes bojovnost se nepodařilo k soupeři dostat na dostřel. Kvalita byla na straně Ivančic. Po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 35:20.

V příštím kole hostíme Polanku nad Odrou a potřebujeme bodovat a hlavně zvýšit střeleckou produktivitu, abychom se odrazili z nelichotivé desáté pozice v tabulce.

7m hody 0:2/1, vyloučení 3:1, diváků 57

Sled branek: 6:1, 9:4, 15:6, 18:9, 25:12, 30:17, 35:20

Sestava a branky: František Kratochvíl – Martin Fiala (7), Tomáš Stupka (4), Tomáš Blaha (3), Michael Ambrož (2), Tomáš Frejlich (2), Tomáš Pažourek (2), Kamil Babáček, Dominik Buchta, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo