23.11.2015, 18:51 // Rubrika: Sport

Sobota 22. listopadu 2015
2. liga mužů Morava Jih – 8. kolo
HK Ivančice – TJ Sokol Velké Meziříčí 28:22 (15:8)

V osmém kole zajíždělo naše družstvo mužů na horkou půdu do Ivančic. Na hřišti tohoto soupeře se nám dlouhodobě nedaří a ani tentokrát jsme neudělali výjimku.

Úvod vyšel našemu družstvu, když v 6. minutě jsme vedli 1:3. Následovalo naše dvojité oslabení a soupeř se dostal do vedení. Naši hráči se těžko dostávali přes velmi důraznou obranu, která byla místy za hranicí pravidel, bohužel bez povšimnutí arbitrů. Do 25. minuty jsme se ještě drželi na dostřel 12:8. Závěr poločasu našemu družstvu nevyšel a do šaten se šlo za stavu 15:8.

V druhé půli se hra kouskovala, bylo hodně vyloučený na obou stranách, což na plynulosti a kráse hře nepřidalo. Tato hra svědčila více domácím, kteří také častěji hráli přesilové hry a udržovali si dostatečný náskok. V závěru se nám podařilo zkorigovat na konečných 28:22.

Třetí porážka v řadě znamená propad na sedmé místo druholigové tabulky. V dalším kole nás čeká v domácím prostředí SK Kuřim.

7m-hody 4/3:4/3 vyloučení: 6:11, počet diváků 231

Sled branek: 1:3, 6:4, 10:6, 15:8, 17:10, 21:12, 24:17, 27:21, 28:22

Sestava a branky: Kotík Libor, Poul Ondřej – Matušík Roman (9), Večeřa Vítězslav (7), Lečbych Jan (4/3), Živčic Pavol (2), Kaštan Jiří, Necid Miloš, Kubiš David, Babáček Petr, trenéři Kavka Petr a Živčic Pavol.

Autor: Ladislav Šidlo