První mužstvo HHK vrátilo Rosicím porážku z prvního kola

18.11.2015, 16:42 // Rubrika: Sport
První mužstvo HHK vrátilo Rosicím porážku z prvního kola - ZaostřenoVM.com

Mistrovské utkání – úterý 17.11.2015
HC Štika Rosice – HHK VM 5:7 (1:1, 2:5, 2:1)

Góly a asistence: 17. Varholík (Staněk), 30. Krejčí J. (Krejčí T.), 32. Buhaj (Krejčí T.), 49. Křen (Hakl), 60. Buhaj – 17. Bula (Pejchal, Krča), 24. Sobotka (Dostál), 30. Krča (Bula), 31. Dostál (Sobotka), 33. Bula (Pejchal, Burian), 34. Sobotka (Šerý, Vlašín), 55. Sobotka (Střecha F.)
Sestava HHK Velké Meziříčí: Wolf (Štourač) – Vlašín, Šerý, Burian, Pálka, Vondráček – Roupec, Dostál, Sobotka – Krča, Bula, Pejchal – Kudláček, Střecha F., Chlubna
Sestava HC Štika Rosice: Zavadil (Štilárek) – Máša, Řeřucha, Hemala, Pospíšil, Huml, Varholík, Hájek, Krejčí J., Krejčí T., Buhaj, Medřický, Hakl, Novotný, Křen, Staněk, Drenčko, Dobšák, Vyhnalík
Rozhodčí: Melich – Kucián, Kučera
Vyloučení: 5:4
Využití: 0:2
V oslabení: 1:1
Střely: 28:33 (7:16, 16:9, 5:8)
Diváci: 32

Ve 12. kole KL zajíždělo první mužstvo HHK do nedalekých Rosic, kde se utkalo s místní Štikou. Od první minuty působili naši hráči lepším dojmem a jen díky brankáři domácích skončila první třetině nerozhodným stavem 1:1.

Ve druhé částí se střelecká iniciativa přesunula na domácí. Naši hráči je však školili z produktivity. V této části hry jsme střelili na domácího golmana 9x. Z toho pět střel skončilo v síti nešťastného Zavadila. Domácí střeleckou převahu využili pouze ke snížení nepříznivého stavu dvěma góly.

Ve třetí periodě hráli naši hráči hokej ze zajištěné obrany. Domácí sice ještě 2x skórovali, ale díky náskoku z druhé třetiny si naši hráči zkušeně hlídali dostatečný náskok a dovedli utkání do vítězného konce.

V dalším kole zajíždí první tým HHK do Velké Bíteše, kde v derby vyzve domácí Spartak. Utkání se hraje v sobotu od 17 hodin.

Ostatní výsledky dvanáctého kola: HC Spartak Uherský Brod – HC Spartak Velká Bíteš 1:0SN, Hokej Uherský Ostroh – HK Kroměříž 4:3SN, Dynamiters Blansko HK – SK Minerva Boskovice 0:4, HC Uherské Hradiště – HC Lvi Břeclav 6:3.

Program mužů na tento týden:

• Sobota 11.2015   HC Spartak Velká Bíteš – HHK Velké Meziříčí, začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Velká Bíteš)