Mladší žáci získali v Třebíči jeden mistrovský bod

SK HS Třebíč – HHK VM 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)

Branky a asistence HHK: 25. Švejda, 27. Švejda
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Katolický M. – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr – Zdvihal
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 22:19 (6:6, 9:8, 7:5)
Diváci: 45

V tomto kole krajské ligy mladších žáků náš tým zavítal na led týmu SK HS Třebíč. Zápas se odehrál v přiměřeném a vyrovnaném tempu obou celků. Při vyrovnané hře se přeci jen dařilo skórovat na obou stranách a zápas skončil nerozhodným výsledkem 2:2.

Mladší žáci poraženi týmem z Moravských Budějovic

Mladší žáci – neděle 15.11.2015
HHK VM – Moravské Budějovice 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)

Branky a asistence HHK: 5. Švejda, (Modl), 28. Křikava Vít, (Švejda), Jašek, (Švejda)
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr – Zdvihal, Katolický M.
Rozhodčí: Strádal, Maloušek
Vyloučení: 5:3
V oslabení: 0:1
Střely na branku: 27:34 (8:6, 9:13, 10:15)
Diváci: 30

V dalším kole krajské ligy mladších žáků přivítalo naše mužstvo na domácím ledě klub z Moravských Budějovic. Díky nevydařené první třetině naši žáci prohrávali o jeden gól. V třetině druhé se nám podařilo zvrátit výsledek v náš prospěch, načež nás čekala třetí třetina a poznatelně těžší, kde jsme naráželi na tuhý odpor hostujících obránců a nemohoucnost, vstřelit soupeři gól se přenesla do hlav našich hráčů. Soupeř v poslední třetině třemi góly zápas otočil ve svůj prospěch a utkání vyhrál. Konec zápasu byl, tak trochu emočně vyhrocený, proto popřejme soupeři i našim hráčům skvělých hokejových úspěchů v dalších zápasech.

Další výsledky devátého kola: Žďár nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 5:2, Dukla Jihlava – Pelhřimov 7:3, Havlíčkův Brod – Chotěboř 8:1.

15152_tabulka_ml zaci

Dorost – neděle 08.11.2015
HC Chotěboř – HHK VM 19:1 (3:0, 7:0, 9:1)

Další výsledky sedmého kola: Moravská Třebová – Polička 2:1, Skuteč – Hlinsko 3:0, Světlá nad Sázavou – Lanškroun 1:4, Litomyšl – Choceň 16:4.

Gól a asistence HHK: 10. Třeštík
Sestava HHK: Pestr – Burian M., Karásek, Přinesdomů, Kameník – Viskot, Báňa M., Kapusta O. – Třeštík, Strádal, Havliš – Kapusta L., Šandera, Ambrož – Zacha

Program mládeže na tento týden:

• Pátek 11.2015   HHK dorost – HC Světlá nad Sázavou, začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
  • Sobota 11.2015   HHK mladší žáci – BK Havlíčkův Brod, začátek utkání v 10.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
  • Neděle 11.2015   HC Litomyšl – HHK dorost, začátek utkání v 11.00 hod. (zimní stadion Litomyšl)
Autor: Jaroslav Juda – HHK Velké Meziříčí