Ženy jasně přehrály hráčky z Mostu - ZaostřenoVM.com

Sobota – 14. listopadu 2015
1. liga žen – 8. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – DHK Baník Most B 36:13 (15:6)

V osmém kole nám los určil soupeřky z Mostu. Rezerva interligového Mostu ještě ani jednou nevyhrála, a ani my jsme jim tuto možnost nechtěly dovolit. Což se nám jednoznačně podařilo.

První poločas byl z větší části pod naší kontrolou. Obrana fungovala dobře a v útoku jsme také dokázaly jednoduše střílet branky. Hluché místo přišlo mezi 20. a 27. minutou, kdy jsme ani jednou neskórovaly, čehož soupeř využil a dokázal vstřelit tři branky. Na skóre to ovšem nic nezměnilo a po poločase jsme vedly 15:6. Ovšem měly jsme ještě velké rezervy.

Do druhého poločasu naše hráčky doslova vlétly a byly lepší ve všech činnostech. Útočné snahy byly odměny brankami, na kterých se podílely všechny hráčky. Předvedly jsme i několik pohledných kombinací. A to byl také důvod, proč jsme se po zápasy radovaly z vítězství v poměru 36:13.

V příštím kole hostíme soupeře z Jindřichova Hradce, který má zatím na kontě jedno vítězství. Na soupeře se musíme připravit a být důsledné ve všech činností, abychom ho porazily. Utkání odehrajeme v sobotu 21. listopadu ve 13 hodin.

7m hody 3/4:1/1, vyloučení 0:1, diváků 70

Sled branek: 1:1, 8:1, 13:3, 16:6, 17:6, 19:9, 25:10, 32:11, 36:13

Sestava a branky: Marcela Babáčková, Jana Šidlová – Hana Kratochvílová (8), Kateřina Hegrová (7), Renata Škrdlová (6), Jitka Plachetská (5/1), Lucie Zbožínková (3/2), Iva Závišková (3), Jarmila Chromá (2), Kateřina Studená (1), Michaela Homolová (1), trenér Radka Matušíková, vedoucí družstva Ing. Stanislav Tvarůžek