SK Líšeň – FC Velké Meziříčí

15.11.2015, 16:31 // Rubrika: Sport
SK Líšeň - FC Velké Meziříčí - ZaostřenoVM.com

SK Líšeň – FC Velké Meziříčí 0:3 (0:2)  

Střelci: 25. a 45. Simr, 86. Dufek
Rozhodčí: Cieslar, Šištík, Silný
SK Líšeň – Halouska – Král, Drábek, Čampa, Schneider, Stehlík, Walla (32. Fousek – 69. Lontras), Bohuslav, Ovsepjan, Hanuš, Vejmělek, na lavičce Sedmidubský, Kubík a Leasure, trenér Mazura
FC VM – Invald – Vyskočil, Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš (75. Dufek), Smejkal 70. Pokorný), Berka, Šuta (43. Kratochvíl), Demeter – Simr na lavičce Mucha Z a Simandl, trenér Smejkal
ŽK: Hanuš 2x, Čampa – Simr, Dolejš, Smejkal, Pokorný
ČK: 27. Hanuš
Diváci: 215
Nejlepší hráči: Simr, Krejčí, Šimáček

V úvodu utkání byli nebezpečnějším týmem domácí. Ve 2. min nebezpečný centr Schneidera zachytil Jarda Krejčí. Ve 4. min poslali domácí centr na Schneidera, Honza Šimáček trefil odkopem domácího hráče, míč se odrazil do náruče Romana Invalda. V 7. min vystřelil z hranice vápna Walla, bránu minul. Hosté postupně hru vyrovnali a v 17. min našel Lukáš Berka ve vápně Pavla Simra, ten se uvolnil, ale domácí bránu minul. V 18. min zahrávali hosté přímý kop za ruku domácího hráče, Robin Demeter trefil zeď a odražený míč trefil do spoluhráče. Ve 22. min se protáhl obranou Petr Dolejš, domácí Hanuš ho v postupu k domácí bráně zastavil faulem. Přímý kop Robina Demetera našel hlavu Honzy Šimáčka, domácí bránu však přestřelil. Ve 23. min odcentroval Stehlík do vápna, Patrik Mucha chtěl odkopnout míč do bezpečí a jen těsně minul vlastní bránu. Ve 25. min našel Roman Vyskočil ve vápně Pavla Simra, tes obtočil kolem domácího obránce a prostřelil Halouska 0:1. Ve 27. min vybojoval Lukáš Berka míč, šel sám na domácího golmana, jeho postup zastavil faulem Hanuš a po druhé žluté kartě musel předčasně do kabin. Přímý kop z hranice vápna poslal Petr Dolejš těsně nad horní roh domácí brány. Ve 36. min poslal centr do vápna Jarda Krejčí, Pavel Simr hledal hlavičkou lépe postaveného Edu Smejkala domácí golman byl však pozorný a míč zachytil. Ve 39. min se po rohu Petra Dolejše dostal k zakončení Radim Šuta, trefil však jen domácího obránce a dorážka šla nad bránu. Ve 42. min našel Eda Smejkal na hranici vápna Radima Šutu, ten si při zakončení poranil kotník a musel střídat. Když už se oba týmy chystaly do kabin, našel Robin Demeter ve vápně Pavla Simra a ten potvrdil, že se mu vrací střelecká forma 0:2.

Ve druhém poločase viděli diváci snahu domácích o změnu skore, ale absence jednoho hráče byla na hřišti znát. Hosté se soustředili na obranu a vyráželi k nebezpečným protiútokům. V 50. min rozehrál přímý kop Petr Dolejš a trefil břevno domácí brány. V 65. min se před Halouskou objevil Víťa Kratochvíl, ale zakončit nedokázal. V 70. min našel Jarda Krejčí přetaženým centrem Petra Dolejše, ten trefil domácího obránce. V 75. min nebezpečně vystřelil Král, trefil přední tyč. K odraženému míči se dostali domácí, na hranici vápna našli opět volného Krále, jeho střelu na zadní tyč vytlačil Roman Invald. V 77. min podběhl Roman Invald centrovaný míč a Honza Šimáček vykopl míč směřující do brány. V 78. min našel Víťa Kratochvíl na hranici vápna Robina Demetera, jeho tvrdou střelu Halouska vyrazil. V 84. min zahrávali domácí přímý kop, Schneider bránu těsně překopl. V 85. min měli domácí k dispozici další přímý kop, ale Schneider bránu opět překopl. V 86. min podnikli hosté rychlý protiútok, Víťa Kratochvíl našel před bránou volného Jarda Dufka a ten trefil odkrytou domácí bránu 0:3.

Vyjádření trenéra Smejkala:  V dnešním utkání hráči převedli to, co jim v posledních domácích utkáních chybělo a to hlad po vítězství a bojovné srdíčko. Jsem moc rád že jsme poslední podzimní utkání zvládli a všem hráčům děkuji za výkony které na podzim předváděli.

Fotogalerii z tohoto utkání naleznete zde

Autor: Jaroslav Mynář
Ilustrační foto: Matěj Měrtl
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla