Starší žáci v Novém Veselí druzí

15.11.2015, 10:34 // Rubrika: Sport
Starší žáci v Novém Veselí druzí - ZaostřenoVM.com

V sobotu 7. listopadu sehráli starší žáci závěrečný turnaj „podzimu“ Ligy Vysočiny v Novém Veselí.

Kluci vyjeli na turnaj již o tři hodiny dříve, aby mohli shlédnout utkání našeho reprezentačního výběru do 18 let se stejně starým družstvem Slovenska. Po pěkném utkání, kde naši hráči mohli na palubovce vidět i naše odchovance Martina Janíčka s Filipem Svobodou, se utkali s Novým Veselím „A“. Se soupeřem, kterého se nám zatím nedaří porazit, jsme svedli vyrovnanou partii. Utkání mělo spád, na obou stranách chytali výborně brankáři. Domácí byli ve svých střeleckých pokusech úspěšnější a zaslouženě vyhráli. Ještě nám chybí v některých fázích utkání koncentrace a správné načasování útočných akcí. Družstvu Veselí „A“ jsme tedy podlehli 20:15 po poločase 10:9. V druhém utkání jsme si poradili s Novým Veselím „B“ 21:9. Ve třetím utkání jsme chtěli oplatit porážku z minulého turnaje Třeboni. To se nám nakonec podařilo nejtěsnějším rozdílem 16:15, když vítězný gól po pěkné akci střelil Vojtěch Svoboda. V utkání kluci ukázali morálku, když již prohrávali o tři branky a dokázali vývoj otočit. Na závěr jsme si přesvědčivě poradili s Chrudimí 20:10.

Kluci odehráli opět povedený turnaj. I když jsme si tentokrát chtěli připsat body i s vedoucím týmem Ligy Vysočiny Novým Veselím „A“, což se nám nevydařilo. Ještě máme na čem pracovat, abychom se takovému soupeři vyrovnali.

Kluci podali opět kolektivní výkon a všichni se brankově podíleli na výsledcích.

Nyní čeká družstvo starších žáků tři týdny volna a pak velmi nabitý program. V posledním listopadovém víkendu budeme bojovat o postup do Žákovské ligy v kvalifikačním turnaji v Praze Vršovicích. Následně kluky čeká třídenní turnaj v Rožnově pod Radhoštěm, a pokud se podaří postoupit do žákovské ligy, tak v druhém prosincovém víkendu budeme hrát první turnaj.

Sestava a branky: Roman Juhoš – Vojtěch Svoboda (23), Štěpán Fiala (12), Jakub Benda (11), Petr Kavka (6), Alex Cerkal (4), Dominik Šroler (4), Jan Hnízdil (4), Lukáš Dobejval (2), Martin Poul, trenér Ladislav Šidlo a Petr Kavka.

Autor: Ladislav Šidlo
Foto: Ladislav Šidlo
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla