ZaostřenoVM.com

Sobota 7. listopadu 2015
2. liga mužů Morava Jih – předehrávka 11. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Juliánov 34:37 (14:18)

V sobotní předehrávce si meziříčtí házenkáři se soupeřem pěkně zastříleli, bohužel bez bodového efektu. Dohromady obě družstva zaznamenala 71 branek.

Od úvodního hvizdu si soupeř budoval vedení. Juliánov zakončoval prakticky každý útok brankou. Naši hráči naopak nastřelovali brankovou konstrukci nebo se vůbec netrefili „zařízení“. V 11. minutě již soupeř vedl 2:7! V následující pasáži se konečně začali naši hráči prosazovat především z prostoru spojek a o deset minut později již bylo srovnáno 11:11. Závěr první půle se nám ale nepodařilo dobře sehrát a především nedůrazem v obraně jsme nechali soupeře odskočit na poločasový výsledek 14:18.

V druhé půli se opět pokračovalo ve střeleckých dostizích. Obě družstva hleděla především na útok než na obranu a tak brankový účet narůstal. Naším hráčů se nedařilo ubránit spojky soupeře a nedokázal se dotáhnout na menší než tří gólový rozdíl. Na konci zápasu, když se naše družstvo nadechovalo k závěrečnému náporu a dvakrát ubránilo, nedokázalo vstřelit potřebné branky. Soupeř byl produktivnější a tak zaslouženě vyhrál 34:37.

V tomto utkání nám vůbec nefungovala obrana a s obdrženými 37 brankami jsme nemohli pomýšlet na vítězství.

7m hody 1/1:3/2, vyloučení 3:3, diváků 103

Sled branek: 1:4, 2:7, 7:10, 13:14, 14:18, 17:21, 21:27, 29:34, 32:35, 34:37

Sestava a branky: Libor Kotík, Ondřej Poul – Roman Matušík (9), Pavol Živčic (8), Vítězslav Večeřa (6), David Kubiš (5), Miloš Necid (5), Pavel Strašák (1/1), Jiří Kaštan, Martin Fiala, Tomáš Pažourek, Tomáš Frejlich, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo