HHK Velké Meziříčí – SKLH Žďár nad Sázavou 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Vác., Švejda, Bíbr – Zdvihal
Využití: 0:1
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 19:29 (6:8, 6:12, 7:9)
Diváci: 52

V dalším kole krajské ligy mladších žáků zavítalo naše družstvo na led SKLH Žďáru nad Sázavou. Díky nevydřené první třetině naši žáci prohrávali o dva góly. Soupeř kontroloval v dalších dvou třetinách výsledek a jediným zásahem do branky týmu Žďáru byl konečný výsledek upraven na 1:4. Celý zápas byl poznamenaný častým a zbytečným vylučováním na obou stranách. Po prohře tak mladší žáci klesli z první na druhou příčku v tabulce mladších žáků.

Další výsledky sedmého kola: Dukla Jihlava – SK HS Třebíč 3:6, HC Ledeč n.S. – BK Havlíčkův Brod 5:8, HC Pelhřimov – HC Chotěboř 3:2, SK HS Třebíč – HC Dukla Jihlava 1:4.

Autor: Jaroslav Juda