Povedený turnaj minižáků z Domu dětí a mládeže v miniházené

22.10.2015, 16:02 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com
Foto: Matej Mertl

V neděli 18. 10. naši nejmenší házenkáři vyrazili na turnaj Ligy Vysočiny do Dolní Cerekve. V kategorii minižáků jsme měli zastoupení dvou družstev, v přípravce startoval jeden náš tým.

Minižáci

VM A – naše první mužstvo zvládlo turnaj na jedničku. Kluci vyhráli přesvědčivě všech sedm zápasů, po celou dobu turnaje ani jednou neprohrávali. V brance podávali velmi dobré výkony Kuba Uchytil a Tom Kučera, v poli se dařilo zejména Robinu Koudelovi a Filipu Čížkovi. Pochvalu zaslouží celý tým, kluci hráli kolektivně, předváděli rychlou, běhavou hru s kvalitní osobní obranou. Celkové skóre 109:40

Sestava s branky: Robin Koudela (36), Filip Čížek (26), Jakub Uchytil (19), Adam Čížek (15), Pavel Kotouček (7) Tomáš Kučera (5), Vojtěch Bradáč (4)

VM B – tento tým ze šesti zápasů vyhrál jeden. Ale oproti minulému turnaji se výkon zlepšil. Když se kluci budou ještě více soustředit na práci v tréninku, další vítězství určitě přijdou. Nejvíce se jim podařil zápas se silným domácím celkem, kde jsme prohráli těsným rozdílem. Nejlepší výkony předváděl Ben Rosa.

Sestava a branky: Benjamin Rosa (9), David Slabý (7), Štěpán Čermák (6), Jaroslav Pavlíček (3), Tobiáš Kieč (3), Jáchym Onderka (1), Adam Požár (1), Luboš Izdný, Tobias Jakubčo

Přípravka

VM – naši nejmladší měli docela ospalý začátek, ale během dopoledne se jejich výkon zlepšoval. Dvě výhry a tři prohry je o maličko horší výkon, jako na domácím turnaji, ale všechny chyby a nedostatky budeme postupně pilovat na tréninkách.

Sestava a branky: Adam Jaša (19), Marek Uchytil (4), Ondra Trifanov (4), Michal Badalík (2), Šimon Mikulášek (1), Kuba Chalupa, Víťa Smejkal, Lukáš Trifanov

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková

Autor: Petr Kaštan
Foto: Vlaďka Horáková
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla