Dorostenci nestačili na Kopřivnici

19.10.2015, 16:26 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Dorostenci na první celek tabulky nestačili a odvezli si dvaceti brankový příděl.

Neděle 18. října 2015
2. liga starší dorost Morava – 5. kolo
KH Kopřivnice – TJ Sokol Velké Meziříčí 47:27 (22:14)

Utkání bylo vyrovnané pouze deset minut, kdy jsme vedli 4:5. Bohužel nepřesnost v našem zakončení a herní důraz soupeře znamenal ve 20. minutě šesti gólové manko. Zkoušeli jsme změnit obranný systém, ale i tak se soupeř dokázal prosazovat a do šaten jsme odcházeli za stavu 22:14.

V druhém poločase jsme brankově dokázali odpovídat deset minut. Pak nám již docházely síly a soupeř nás trestal z rychlých útoků. Konečné skóre tak narostlo na 47:27.

Doufejme, že se z této porážky rychle oklepeme, protože v příštím kole hostíme silnou Litovel.

7m hody 6/4:4/1, vyloučení 3:3, diváků 35

Sled branek: 4:5, 9:7, 15:9, 22:14, 25:17, 37:20, 41:23, 47:27

Sestava a branky: Vojtěch Drápela, František Kratochvíl –  Martin Fiala (10), Tomáš Stupka (6), Filip Svoboda (4), Tomáš Frejlich (2), Dominik Buchta (2), Michael Ambrož (1), Kamil Babáček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM