Studentka z Velkého Meziříčí, budoucí Miss?

15.10.2015, 22:36 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com

Za necelé dva týdny se bude v Třebíči konat Miss Horácka 2015. Soutěže se účastní i studentka Iveta Sáblíková z Velkého Meziříčí.

Iveta Sáblíková je 17-ti letá studentka z Velkého Meziříčí, která nyní druhým rokem navštěvuje obchodní akademii v Retzu v Rakousku a její soutěžní číslo je 4.

O titul Miss Horácka 2015 bude rozhodovat odborná porota na slavnostním galavečeru, ale i Vy můžete zaslat hlas Vaší favoritce přes webové stránky nebo pomocí SMS.

Jak vznikl nápad se do soutěže přihlásit a jak probíhají výběrová kola, na to Iveta Sáblíková exklusivně odpověděla pro zpravodajský portál Zaostřeno VM.

Jak tě napadlo se přihlásit do soutěže Miss Horácka 2015?
O soutěži Miss Horácka 2015 jsem vůbec nevěděla. Na poslední kolo castingu mě pozvala moje modelingová agentura TOP EVENTUM.

Vyřazovací kola – popiš nám jejich průběh.
Rozhodnutí o postupu jsme se každá dozvěděla individuálně hned po castingu.

Tvá rodina a přátelé tě podporují, nebo tě spíše zrazovali od soutěže?
Rodina a přátelé mě podporují na maximum. Hlasují na internetu a posílají sms. A proto nebudou rodiče a samozřejmě nejbližší přátele chybět na slavnostním galavečeru 7. 11. v Třebíči. Takže jsem šťastná, že budu mít velkou podporu přímo v sále.

Co si od účasti v soutěži slibuješ? Jaká máš očekávání?
Od soutěže očekávám nové zkušenosti do života a to nejen ve světě modelingu. Nové přátele a spoustu zábavy a zážitků.

Na co se můžeme těšit během slavnostního galavečera, co nám předvedeš ty?
Na slavnostním galavečeru se můžete těšit na skupinu ATMO a také na moderátora Lukáše Hejlíka. A samozřejmě na volné disciplíny všech deseti finalistek, také na naši fashion show společně s modelkou Hankou Mašlíkovou. Bude toho opravdu moc a věřím, že o zábavu bude postaráno. A svoji volnou disciplínu vám prozradím až na finálovém večeru.

Finálový večer se uskuteční v Divadle Pasáž v Třebíči 7. listopadu od 19 hodin. Do 7. listopadu také můžete hlasovat přes webové stránky (hlasování naleznete zde) nebo pomocí SMS, kterou odesílejte na telefonní číslo 900 09 09 ve tvaru „HON MISS XX“ (XX je příslušné číslo dívky). Cena jedné SMS je 9 Kč, ale hlas má za to dvojnásobnou hodnotu než hlas z webových stránek.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Facebook Iveta Sáblíková, Miss Horácka a Matěj Měrtl
2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla