Lze i letos zmanipulovat hlasování „Rozkvetlé město“

19.10.2015, 18:08 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com

Po celé léto mohli všichni obyvatelé či firmy z města a jeho městských částí zasílat fotografie své květinové výzdoby do soutěže „Rozkvetlé město 2015“.

Nyní začala na webových stránkách města veřejná anketa, která potrvá do pondělí 26. 10. 2015 do 17 hodin. Všechny přihlášené fotografie nebude hodnotit jenom veřejnost, ale také odborná porota.

Minulý rok proběhla také velká debata o tom, že se dá hlasování jednoduše ovlivnit. Změnilo se něco? Zabezpečila radnice více toto veřejné hlasování? Zde je exklusivní odpověď přímo od firmy Xart, která spravuje městské stránky.

„V anketě je možné hlasovat pouze 1x z jedné emailové adresy v každé kategorii. Tzn. jelikož jsou 3 kategorie, může člověk z 1 e-mailu hlasovat celkem 3x, pro každou kategorii 1x.“

Hlasování pro kategorii květinová výzdoba oken, květinová výzdoba předzahrádek a květinová výzdoba doma naleznete přímo zde.

Autor: Matěj Měrtl
Ilustrační foto: Matěj Měrtl a město VM

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla