Mladší žáci porazili tradičního a silného soupeře HC Dukla Jihlava na jejich ledě a nadále vévodí lize mladších žáků

12.10.2015, 21:32 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Mladší žáci – sobota 10.10.2015
HC DUKLA JIHLAVA – HHK Velké Meziříčí 1:6 (0:3, 1:1, 0:2)

Branky a asistence HHK: 3. Vrzal (Modl), 13. Kříkava Vít (Vrzal), 20. Modl (Kříkava Vít), 40. Jašek (Modl), 43. Kuřátko, 58. Švejda.
Sestava HHK: Juda P. – Křikava Vít., Kuřátko, Karásek, Hammer – Modl, Vrzal, Jašek – Křikava Václav, Švejda, Bíbr, – Chalupa.
Střely na branku: 26:34 (7:12, 9:11, 10:11)
Diváci: 55

V dalším 5. kole krajské ligy mladších žáků jsme zavítali na led týmu z Jihlavy. V krásném prostředí hlavního horáckého stadionu a nezměněné sestavě kluci rozehráli zápas ve svižném tempu a vstřelili úvodní gól již ve třetí minutě zápasu. Díky velmi dobře propracované taktice si vytvořili tří gólový náskok v první třetině. Druhou třetinu kluci zvládli v udržovacím tempu, aby mohli na soupeře opět nastoupit v plné síle v třetině třetí a dovést zápas do vítězného konce. Veliký dík patří všem hráčům za předvedenou hru a také výbornému vedení týmu ze strany trenéra. Mladší žáci, tak nadále drží čelo tabulky mladších žáků, bez prohry.

Ostatní výsledky mladších žáků: HC Ledeč nad Sázavou – HC Pelhřimov 5:11, SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod 3:0, SK HS Třebíč – HC Chotěboř 7:1, HC Pelhřimov – HC Moravské Budějovice 3:3.

Program mládeže na tento týden:

• Pátek – 16. 10. 2015 – HHK dorost – HC Spartak Polička, začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
  • Sobota – 17. 10. 2015 – HHK mladší žáci – HC Pelhřimov, začátek utkání v 11.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: Jaroslav Juda – HHK Velké Meziříčí