Dorostenci se dočkali první výhry ve čtvrtém kole proti Sokolnicím.

Sobota 10. října 2015
2. liga starší dorost Morava – 4. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Sokolnice 40:22 (19:11)

K důležitému utkání o první body přistoupili hráči zodpovědně a od začátku nedali soupeři šanci (12. minuta 8:1). Komplikace nastala ve 22. minutě, kdy viděl Martin Janíček hodně přísnou červenou kartu. Sokolnice nabrali dech a snížili na 16:10. Pak se naše družstvo uklidnilo a poločas vyhrálo 19:11. V druhé půli jsme ještě více vysunuli obranu a navyšovali brankový rozdíl na konečných 40:22.

V příštím kole zajíždíme na půdu první Kopřivnice.

7m-hody 2/2:7/5 vyloučení: 6:4 navíc ČK Janíček a Stupka, diváků 48

Sled branek: 8:1, 14:4, 16:10, 19:11, 23:14, 31:15, 34:20, 40:22

Sestava a branky: Vojtěch Drápela, František Kratochvíl – Martin Fiala (13), Tomáš Stupka (9), Tomáš Pažourek (6), Martin Janíček (5/1), Dominik Buchta (3/1), Blaha Tomáš (2), Tomáš Frejlich (1), Babáček Kamil, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM