Napajedla si body neodvezla

12.10.2015, 20:59 // Rubrika: Sport

Ve 4. kole se představil na naší palubovce celek Napajedel. Po dvou rozdílných poločasech vyšlo naše družstvo z utkání vítězně.

Sobota 10. října 2015
2. liga mužů Morava Jih – 4. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Slavia-Fatra Napajedla 26:24 (18:12)

Úvod vyšel na výbornou a ujali jsme se vedení 4:1 (6. minuta). Dobře fungující obrana, za kterou se dařilo Liborovi Kotíkovi, byla základem pro rychlý útok, díky kterému jsme si vypracovali vedení 10:4. Soupeř hru zrychlil, ale nebyl tolik produktivní jako naši hráči a do šaten se šlo za stavu 18:12.

Úvod druhé půle patřil především Ondrovi Poulovi v naší brance, který několika zákroky utlumil nástup soupeře. Do 40. minuty jsme navýšili vedení na 21:13. Pak přišel herní výpadek, soupeři se začalo dařit pokrývat naše útočné akce a postupně umazával z vybudovaného náskoku. V 55. minutě se Napajedla přiblížila na rozdíl jediného gólu 23:22. Závěr patřil našemu týmu, který se zkoncentroval a dotáhl utkání do vítězného konce v poměru 26:24. Vítečně zahrál Jiří Kaštan, který vsítil 9 branek a v závěru dvěma trefami zpečetil vítězství.

V příštím utkání zajíždí naše mužstvo do Hustopečí.

7m hody 1/1:7/5, vyloučení 3:2, diváků 139

Sled branek: 4:1, 8:4, 12:8, 18:12, 21:14, 23:22, 25:23, 26:24

Sestava a branky: Libor Kotík, Ondřej Poul – Jiří Kaštan (9/1), Roman Matušík (4), Vítězslav Večeřa (4), Pavol Živčic (3), Miloš Necid (3), Jan Lečbych (2), Pavel Strašák (1), Petr Babáček, David Kubiš, Tomáš Pažourek, Martin Fiala, Tomáš Frejlich, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM