Dorost v Prostějově prohrál

4.10.2015, 18:43 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Dorostenci i po třetím utkání čekají na výhru. V Prostějově po vyrovnaném zápase bohužel na body nedosáhli.

Sobota 3. října 2015
2. liga starší dorost Morava – 3. kolo
TJ Sokol Telnice – TJ Sokol Velké Meziříčí 36:32 (17:16)

V první půli se obě družstva střídala ve vedení. Našemu týmu se dařila kombinace, a i proti fyzicky zdatnějšímu soupeři jsme se prosazovali. Prostějov i díky lepšímu rychlému útoku vedl v poločase 17:16

V druhé půli jsme nezachytili úvod a domácí odskočili na čtyř brankový rozdíl. Po časovém oddechu jsme byli aktivnější v obraně a v 50. minutě jsme se na soupeře dotáhli. V závěrečné desetiminutovce jsme ovšem měli méně sil. Udělali jsme několik chyb a neproměnili vyložené šance. Prostějov tedy zvítězil 36:32.

7m-hody 2/2:4/3 vyloučení: 1:2, diváků 60

Sled branek: 1:3, 6:5, 10:9, 14:14, 17:16, 23:18, 27:26, 33:31, 36:32

Sestava a branky: František Kratochvíl – Martin Janíček (10/3), Martin Fiala (9), Tomáš Stupka (9), Tomáš Pažourek (2), Dominik Buchta (2), Tomáš Frejlich, Václav Rous, trenér Šidlo Ladislav, vedoucí družstva Kácal Petr.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM