Starší žáci na turnaji v Novém Veselí

4.10.2015, 18:27 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Starší žáci v dalším turnaji ligy Vysočiny si připsali vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou porážek.

V prvním utkání s Havlíčkovým Brodem se nám nedařilo pohlídat dva střelce soupeře a podlehli jsme 15:20. S rezervou Nového Veselí jsme si bez problému poradili 18:11. S Novým Veselím „A“ jsme hráli v první půli velmi vyrovnanou partii. Výborně chytající Roman Juhoš nás dlouho držel ve hře o vítězství, bohužel v útočné fázi se nám tolik nevedlo a podlehli jsme 13:20. V závěrečném utkání jsme přehráli Dolní Cerekev 19:11.

Na turnaji se projevila zlepšující se spolupráce dvojic. Všichni hráči vstřelili branku a to včetně dvou mladších žáků, kteří do týmu dobře zapadli – Jakub Mach a Martin Chalupa.  Po celý turnaj jsme praktikovali obranný systém 1-2-3, který si hráči začínají dobře osvojovat. Velmi dobré výkony na turnaji podával v brance Roman Juhoš.

Sestava a branky: Roman Juhoš – Štěpán Fiala (16), Kavka Petr (13), Svoboda Vojtěch (10), Alex Cerkal (10), Dominik Šroler (8), Jan Hnízdil (4), Jakub Mach (1), Martin Chalupa (1), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kavka.

Autor: Ladislav Šidlo – házená VM
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla