Plácek za DDM slavnostně otevřen

4.10.2015, 12:02 // Rubrika: Zprávy
Dóza - středisko volného času Velké Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí v pátek 2. října slavnostně otevřel nově zrekonstruovaný dvůr za budovou, kde DDM sídlí.

Nejen, že představili nový dvorek, který budou využívat různé kroužky, ale také prozradili, že se od 1. ledna 2016 přejmenovávají na DÓZA – Středisko volného času Velké Meziříčí. Rovnou také představili i nové logo, které bylo ztvárněno i na dvoupatrovém dortu, který pak kdo chtěl, mohl ochutnat.

Celý dvůr vyprojektovala velkomeziříčská architektka Ing. arch. Eva Uchytilová a cena celé rekonstrukce činila 1,2 mil. korun. Na dvoře nechybí velký přístřešek se sezením nebo přístřešek na kočárky.

Přestřižení slavnostní pásky se chopila ředitelka Domu dětí a mládeže Ing. Alena Vidláková, starosta města Ing. Radovan Necid, místostarosta Josef Komínek a z řad dětí pásku přestřihnul Pepík.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla